Bajiću trofej na Banjici

Datum objave: 14.03.2018. // Kategorija: Domaća scena

Prvenstvo Beograda u konkurenciji seniora, druga kategorija, održano je na terenima TK Banjica.

Šampionski pehar osvojio je Bogdan Bajić koji je u finalu posle velike borbe pobedio Aleksu Bućana 7:5, 3:6, 6:4. U polufinalu Bogdan je savladao Đorđa Radana 6:7(4), 6:3, 6:1, dok je Bućan bio bolji od Petra Pjevčevića 6:1, 6:2.

Yasmeen najbolja na Classicsu

Na terenima TK Classics u Beogradu održano je Prvenstvo za seniorke, druga kategorija.

Trijumfovala je Yasmeen Ghaoui koja je u finalu pobedila Teodoru Vujičić 6:3, 6:2. U polufinalu Yasmeen je savladala Simonu Maksimović 7:5, 6:4, dok je Teodora bila bolja od Katarine Kostić 6:3, 6:2.

Bjelobrku OP Subotice do 12

Teniski klub Spartak bio je domaćin takmičenja u konkurenciji do 12 godina za dečake, druga kategorija.

Prvenstvo Subotice do 12 osvojio je Jovan Bjelobrk koji je u finalu posle velike borbe savladao Aleksu Oparnicu 3:6, 6:4, 6:0. U polufinalu Jovan je pobedio Nemanju Kokotovića 6:4, 6:3, dok je Aleksa bio bolji od Egona Ferkovića 6:1, 6:2.

Tomićev trijumf na terenima TK Elite

Prvenstvo Novog Sada u konkurenciji do 14 godina, prva kategorija za dečake, održano je na terenima TK Elite.

Pobedničko postolje pripalo je Radomiru Tomiću koji je u borbi za trofej bio bolji od Lazara Dimitrijevića 6:1, 6:0. U polufinalu Radomir je pobedio Marka Stojanova 6:2, 6:4, dok je Lazar savladao Aleksu Markovića 7:6(3), 6:2.

Jevtićevoj trofej Top-Ten

Na terenima TK Top-Ten u Beogradu održano je Prvenstvo u konkurenciji do 16 godina za devojčice, druga kategorija.

Pobendički pehar osvojila je Jelena Jevtić koja je u finalu pobedila Andreu Obradović 6:2, 7:5. U polufinalu Jevtićeva je savladala Mariju Ristanović 6:0, 6:3, dok je Obradovićeva bila bolja od Nede Milenković 6:0, 6:1.

Ani trofej u Kovačici

Datum objave: 13.03.2018. // Kategorija: Domaća scena

TK Kovačica bio je domaćin takmičenja u konkurenciji do 10 godina, crveni nivo.

Pobedničko postolje na ovom turniru pripalo je Ani Lukač koja je u finalu pobedila Helenu Vlajić 5:4, 5:0. U polufinalu Ana je posle velike borbe savladala Mateju Jotića 5:3, 3:5, 5:3, dok je Helena savladala Janka Perišića 0:5, 5:3, 5:3.

Utešni turnir osvojio je Stefan Knežević pobedom nad Nikolom Stanojevićem 5:3, 5:0.

Lukačeva osvojila crveni nivo _ TK Topaco

Na terenima TK Topaco održan je turnir u konkurenciji do 10 godina, crveni nivo.

Šampionski pehar osvojila je Ana Lukač koja je u finalu posle velike borbe savladala Helenu Vlajić 5:1, 4:5, 5:3. U polufinalu Lukačeva je bila bolja od Viktora Višnjića 5:1, 5:4, dok je Vlajićeva pobedila Jovana Aleksića 1:5, 5:4, 5:0.

Utešni turnir je osvojio Nikola Stanojević savladavši u finalu Nađu Grubović 4:5, 5:3, 5:4.

Macurin pobednički ples

Na terenima TK Privilege održan je turnir u konkurenciji do 16 godina, dečaci, druga kategorija.

Turnir je protekao u znaku Milana Macure koji je do šampionskog pehara stigao bez izgubljenog seta. U borbi za tron Macura je savladao Mihajla Lasicu 6:1, 6:3. U polufinalu Macura je bio bolji od Veljka Krstića 6:1, 6:1, dok je Lasica pobedio Lava Dašića 6:2, 6:3.

Ljubojevićev trijumf u TK Classic

Na terenima TK Classic održano je Prvenstvo u konkurenciji do 18 godina, juniori, druga kategorija.

Pobednički pehar otišao je u ruke Aleksandra Ljubojevića koji je u finalu savladao Luku Kalenića  6:3, 6:2. U polufinalu Ljubojević je bio bolji od Luke Malobabića 7:5, 6:1, dok je Kalenić pobedio Uroša Arsića 7:6(8), 6:4.

Huseinoviću trofej Topaca

Datum objave: 09.03.2018. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Topaco u Beogradu održano je Prvenstvo u konkurenciji do 12 godina, dečaci, druga kategorija.

Šampionski pehar osvojio je Amar Huseinović koji je u finalu pobedio Vladu Jankanja 6:3, 6:0. U polufinalu Amaru je kod rezultata 7:5, 4:0 meč predao Aleksa Petković dok je Jankanj savladao Milana Vuletića 3:6, 6:3, 6:0.