ČESTITKA NIS DEJVIS KUP TIMU SRBIJE

Datum objave: 11.03.2015. // Kategorija: FED cup i DAVIS cup

Teniski savez Srbije čestita NIS Dejvis kup timu Srbije na briljantnoj pobedi nad reprezentacijom Hrvatske. Predvođeni neverovatnim Novakom Đokovićem istakli smo kandidaturu za pohod na finale Dejvis kupa.

Naša strategija da širimo tenis, organizacijom takmičenja van Beograda pokazala se više nego ispravnom. Grad Kraljevo je demonstrirao izvanredno gostoprimstvo i fantastičnu organizaciju.

Ovim putem se zahvaljujemo opštini Kraljevo, radnicima TSS, TS Zapadne Srbije, načelniku Raškog okruga Nebojši Simoviću, gradonačelniku Tomislavu Iliću, Predragu Petronijeviću, bezbednosnim službama i svim građanima Kraljeva koji su bili dostojanstveni i pokazali izvanrednu toplinu i patriotizam.

Takođe se zahvaljujemo ministru policije i njegovim saradnicima koji su pored besprekorne bezbednosne podrške, brzom i efikasnom akcijom otklonili sumnju da je bilo nepravilnosti u raspodeli karata.

Kraljevo, hvala vam, pokazali ste kako se bodri za Srbiju i za ovaj fantastičan tim.

Upravni odbor TSS