Nediću Kup Srbije do 14 odigran u Akademiji Tipsarević

Datum objave: 06.02.2018. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima Teniski Akademije Tipsarević (Ušće) održan je Kup Srbije iza kalendara Teniskog saveza Srbije, prva kategorija, konkurencija do 14 za dečake.

Šampionski pehar osvojio je Andrej Nedić koji je u finalu savladao Zorana Ludoškog 3:6, 6:2, 6:3. U polufinalu Nedić je pobedio Aleksu Markovića 6:4, 6:3, dok je Ludoški bio bolji od Koste Benića 6:2, 6:1.

Neradni dani povodom Dana državnosti

Poštovani,

Povodom Dana državnosti, kancelarija Teniskog saveza Srbije neće raditi 15. i 16. februara 2018.

Srdačan pozdrav,

Teniski savez Srbije

Žugiću Green Set

Datum objave: 31.01.2018. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Green Set u Beogradu održano je prvenstvo u konkurenciji do 18 godina za juniore.

Do naslova šampiona stigao je Matija Žugić koji je u finalu bio bolji od Vuka Markovića 6:0, 6:4. U polufinalu Matija je savladao Viktora Stojanovića 6:1, 6:0, dok je Vuk pobedio Miru Rakočevića 7:6(2), 6:2.

Trofej na Haronu za Ghaoui

Prvenstvo Beograda u konkurenciji do 18 godina za juniorke održano je na trerenima TK Haron.

Pobedničko postolje osvojila je Yasmeen Ghaoui koja je u finalu savladala Simonu Maksimović 7:5, 6:1. U polufinalu Yasmeen je pobedila Tinu Vlajić 6:0, 6:1, dok je Simona bila bolja od Andrijane Brkić 6:0, 6:1.

Tari Kup Srbije

Na terenima TK Dinamo iz Pančeva održan je Kup Srbije, prva kategorija, devojčice do 12 godina.

Pobednički trofej osvojila je Tara Mihaljević koja je u finalu bila bolja od Anastasije Arsić. U polufinalu Tara je pobedila Andreu Galin 6:2, 6:0, dok je Anastasija savladala Klaru Vaju 6:3, 6:2.

Tešić trijumfovao na Masteru

Na terenima TK Master u Beogradu održano je prvenstvo u konkurenciji do 14 godina, druga kategorija, dečaci.

Šampionski trofej osvojio je Matija Tešić koji je u finalu savladao Luku Takuma Štulu 6:3, 6:1. U polufinalu Matija je pobedio Lava Viškovića 6:4, 6:1. dok je Luka bio bolji od Ognjena Gajića 6:2, 6:1.

Todorov Olimp

Na terenima TK Olimp u Beogradu održan je Kup Srbije u konkurenciji do 12 godina, prva kategorija, dečaci.

Pobedu je odneo Todor Vukomanović koji je u finalu posle velike borbe stigao do pobede nad Danijelom Kristevskim 6:2, 4:6, 6:4. U polufinalu Todor je bio bolji od Luke Ilića 6:4, 6:1, dok je Danijel savladao Sergeja Živkovića 6:2, 6:3.

Anđelina pobeda u TC Novak

Datum objave: 29.01.2018. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TC Novak u Beogradu održano je Prvenstvo Beograda u konkurecniji do 14 godina, devojčice, druga kategorija.

U finalu kod rezultata 6:0, 1:0 Anđeli Lazarević meč je predala Maja Miščević. U polufinalu Anđela je bila bolja od Ive Krge 6:2, 6:0, dok je Maja pobedila Hristinu Ljubu 6:4, 6:2.

Andrea trijumfovala na Top-Tenu

Datum objave: 28.01.2018. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Top Ten u Beogradu održano je Prvenstvo u konkurenciji do 12 godina, devojčice, druga kategorija.

Do naslova šampiona stigla je Andrea Galin koja je u finalu bila bolja od Jane Premović 6:3, 6:0. U polufinalu Andrea je savladala Ivu Rafailović 6:3, 6:1, dok je Jana pobedila Milicu Zagorac 6:1, 6:2.

Anamarija i Danijal osvojili Privilege

Na terenima TK Privilege u Beogradu održano je prvenstvo za devojčice i dečake u konkurenciji do 16. godina, druga kategorija.

U ženskoj konurenciji trijumfovala je Anamarija Kovačević kojoj je meč finala kod rezultata 6:3, 2:0 predala Doroteja Petrović. U polufinalu Anamarija je savladala Lenu Karlovčan 6:3, 6:4, dok je Doroteja pobedila Teodoru Stefanović 6:1, 6:3.

Kod dečaka trijumfovao je Danijal Muminović koji je u finalu posle velike borbe stigao do pobede nad Slobodanom Cvejovićem 6:2, 4:6, 7:5. U polufinalu Muminović je  savladao Aleksu Savina 6:2, 7:5, dok je Cvejović pobedio Veljka Krstića 6:2, 4:6, 7:5.