Super 4 u konkurenciji do 12 godina - TK Spartak

Datum objave: 17.06.2022. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Spartak iz Subotice održava se turnir iz serije Super 4 u konkurecniji do 12 godina za devojčice i dečake, iz kalendara Teniskog saveza Srbije, prva kategorija.

glavni turnir žreb devojčice ovde

glavni turnir žreb dečaci ovde

raspored mečeva 19. jun 2022. ovde

Odluka TO TSS u vezi Seniorskog ekipnog prvenstva za 2022.

Datum objave: 16.06.2022. // Kategorija: Domaća scena
Takmičarski odbor Teniskog saveza Srbije na elektronskoj sednici održanoj 13. juna 2022. godine doneo je odluku da shodno interesu razvoja tenisa u Srbiji odobrava pravo učešća na Ekipnom Prvenstvu Srbije za seniore 2022. svim ekipama koje su prijavile sastave za ovo takmičenje.

Odluku možete pogledati ovde

Ekipno prvenstvo Srbije 2022. Seniorke

Datum objave: 10.06.2022. // Kategorija: Domaća scena
- Mesto takmičenja i vreme takmičenja

DATUM ODRŽAVANJA:

SENIORKE 13.06 - 17.06.2022.

LOKACIJA: prva DVA kola se igraju po principu gost / domaćin. U žrebu je obeleženo sa * ko je domaćin susreta.

Final 4 turnir se igra na jednoj lokaciji, prijave su i dalje otvorene, molim klubove da se prijave i da ne čekaju poslednji trenutak.

Obaveza svakog kluba učesnika je da se informiše o eventualnom domaćinstvu pre početka takmičenja.

RASPORED MEČEVA I SATNICA ovde

Seminar B licenca - otkazan

Obaveštavamo kandidate da je zbog nedovoljnog broja trenera, seminar za B licencu otkazan. Molimo vas da kontaktirate TSS radi povraćaja novca koji je uplaćen za kotizaciju.

Mejlovi za kontakt:

jelena.nedeljkovic@teniskisavez.com
daniela.mihajlovic@teniskisavez.com

Simeonu Stankoviću Super 4 do 18 na Zlatiboru

Datum objave: 07.06.2022. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Zlatibor springs održan je turnir iz serije Super 4 u konkurenciji do 18 godina za juniore, I kategorija iz kalendara Teniskog saveza Srbije.

Šampionski pehar osvojio je Simeon Stanković savladavši u finalu Mateja Stefanovića 6:3, 6:1. U polufinalu Stanković je bio bolji od Andrije Čopića 6:1, 6:1, dok je Stefanović pobedio Novaka Stokanovića 6:2, 6:4.

Super 4 u konkurenciji do 18 godina - Zlatibor 2022.

Datum objave: 03.06.2022. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Zlatibor Springs održava se turnir iz serije Super 4 u konkurenciji do 18 godina za juniore iz kalendara Teniskog saveza Srbije

glavni žreb juniori ovde

raspored mečeva 06. jun 2022. ovde

LIVE STREAM
Super 4 do 18godina
Zlatibor Springs, Zlatibor ovde

Srbija Grand pri TK Metalac - turnir u konkurenciji do 14

Na terenima TK Metalac u Valjevu održava se turnir iz Grand pri serije u konkurenciji do 14 godina

žreb devojčice ovde

žreb dečaci ovde

raspored mečeva 4. jun 2022. ovde

Teodora i Marko šampioni Letnjeg prvenstva Srbije u konkurecniji do 16

Na terenima Teniske akademije Živković u Nišu održano je Letnje prvenstvo Srbije 2022. u konkurenciji devojčica i dečaka do 16 godina iz kalendara Teniskog saveza Srbije.
Pobedničko postolje u konkurenciji devojčica osvojila je Teodora Kostović savladavši u finalu Lanu Virc 6:0, 6:1. U polufinalu Teodora Kostović bila je bolja od Aleksandre Stevanović 6:0, 6:0, dok je Lana Virc pobedila Taru Mihaljević 6:0, 6:3.
Kod dečaka trijumfovao je Marko Maksimović pobedivši u finalu Ognjena Milića 6:2, 6:3. U polufinalu Marko Maksimović pobedio je Vladu Jankanja 6:2, 6:3, dok je Ognjen Milić savladao Nikolu Jovića 6:2, 4:6, 6:3.
U muškom dublu šampionski tron pripao je paru Ognjen Milić, Nikola Jović koji su u finalnoj borbi bili bolji od para Jovana Matovića i Mateje Stefanovića 6:3, 6:1.

Seminar D licenca Novi Sad 11. i 12. jun 2022.

Datum objave: 27.05.2022. // Kategorija: Domaća scena
Obaveštavamo kandidate koji su se prijavili za seminar za D licencu u Novom Sadu, da će se seminar održati 11. i 12.06.2022. u TK Vojvodina, Pionirska 1, Novi Sad.
Početak seminara je zakazan za subotu 11.06. u 10:00 časova.
Svi kandidati su obavezni da ponesu tenisku opremu.

Sportski pozdrav
Trenerski odbor TSS

Letnje prvenstvo Srbije 2022. (do 16 godina) juniorke i junori - TK TAŽ

Na terenima Teniske akademije Živković u Nišu održava se Letnje prvenstvo Srbije 2022. u konkurenciji do 16 godina za juniorke i juniore.