TSS TOUR - TA TAŽ Niš - ŽREBOVI I REZULTATI - SENIORKE I SENIORI

Datum objave: 16.07.2021. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima Teniske akademije Živković u Nišu održava se turnir iz serije TSS Tour za seniorke i seniore iz kalendara Teniskog saveza Srbije.

O D L U K U

turniri u kategoriji dečaka i devojčica do 12 i 14 godina se u slučaju kada temperatura u toku dana prelazi 35 stepena u hladu prekidaju u vremenskom intervalu od 13:00 do 17:00 časova.Odluku o ovome donosi predsednik TO TSS po obaveštenju o vremenskim prilikama dobijenih od vrhovnog sudije turnira. Ova odluka važi za sve turnire u organizaciji TSS, a preporučuje se i svim regionalnim savezima da donesu sličnu odluku.

Ova odluka stupa na snagu danom objavljivanja na sajtu TSS.

Odluka ovde

Beograd, 12.07.2021. Takmičarski odbor TSS

Kragujevac Open - turnir u konkurenciji do 14 godina, III kategorija

Na terenima TK Top Spin Kragujevac od17. jula 2021. startuje turnir u konkurenciji do 14 godina za devojčice i dečake, III kategorija iz kalendara TSS.

Upis: upis na licu mesta do 09:00 sati ujutru

Početak turnira: subota 17.07.2021

Kategorija: III kategorija novi sistem

Kotizacija: 500 rsd

Klub: TK Top Spin Kragujevac

Turnir ce se bodovati za rang listu TSS.

Helena i Luka šampioni Super 4 u TK Partizan

Datum objave: 12.07.2021. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Partizan u Beogradu održan je turnir iz serije Super 4 u konkurenciji devojčica i dečaka do 12 godina, I kategorija iz kalendara TSS.

Šampionski pehar u konkurenciji devojčica osvojila je Helena Korać koja je u finalu savladala Anastasiju Čolović 6:4, 6:4. U polufinalu Helena je pobedila Samikšu Morusu 0:6, 7:5, 6:4, dok je Anastasija bila bolja od Dunje Vlaisavljević 6:2, 6:3.

Kod deačaka naslov šampiona poneo je Luka Ćeramilac pobedivši u finalu Vuka Pantića Crnčevića 6:4, 6:2. U polufinalu Luka je salvadao Minju Živkovića 6:2, 6:3, dok je Vuk bio bolji od Relje Todorovića 6:0, 6:4.

TSS TOUR - TK DINAMO PANČEVO - ŽREBOVI I REZULTATI - SENIORKE I SENIORI

Datum objave: 09.07.2021. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Dinamo iz Pančeva održava se turnir iz serije TSS Tour u konkurenciji seniorki i seniora, I kategorija iz kalendara Teniskog saveza Srbije.

glavni žreb seniorke ovde

glavni žreb seniori ovde

kvalifikacije žreb seniorke  ovde

kvalifikacije žreb seniori ovde

raspored mečeva 16. jul 2021. ovde

Super 4 u konkurenciji do 12 godina - TK Partizan 2021.

Na terenima TK Partizan održava se turnir iz serije Super 4 u konkurenciji do 12 godina za devojčice i dečake, I kategorija iz kalendara Teniskog saveza Srbije.

glavni žreb devojčice ovde

glavni žreb dečaci ovde

raspored mečeva nedelja 11. jul 2021. ovde

Super 4 u konkurenciji do 14 godina - TK Agrimes 2021.

Datum objave: 06.07.2021. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Agrimes u Beogradu održava se turnir iz serije Super 4 u konkurenciji dečaka do 14 godina, prva kategorija iz kalendara Teniskog saveza Srbije.

raspored mečeva 08.07.2021. ovde

Luna i Pavle šampioni Letnjeg prvenstva Srbije 2021. u konkurenciji do 12 godina

Datum objave: 02.07.2021. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Kruševac održano je Letnje prvenstvo Srbije 2021. u konkurenciji do 12 godina za devojčice i dečake iz kalendara Teniskog saveza Srbije.

U konkurenciji devojčica šampionski pehar podigla je Luna Vujović koja je u finalu savladala Anastasiju Čolović 6:1, 6:1. U polufinalu Luna je pobedila Helenu Korać 6:2, 6:2, dok je Anastasija bila bolja od Simone Vlaisavljević 6:1, 6:0.

Kod dečaka pobedničko postolje osvojio je Pavle Stojiljković savladavši u finalu Andreja Markovića 6:0, 6:2. U polufinalu Pavle je pobedio Filipa Đokića 7:5, 7:5, dok je Andrej pobedio Mihaila Topića 6:4, 6:4.

Naslov šampiona u muškom dublu osvojili su Pavle Stojiljković i Vuk Pantić Crnčević pobedivši u finalu dubl kombinaciju Andrej Marković - Relja Todorović 6:4, 6:4.

Zlatibor Open - turnir u konkurenciji do 14 godina, III kategorija

Datum objave: 29.06.2021. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Zlatibor Spring od 2. jula 2021. startuje turnir u konkurenciji do 14 godina za devojčice i dečake, III kategorija iz kalendara TSS.

Upis: upis na licu mesta do 10 sati ujutru

Početak turnira: petak 02.07.2021

Klub: Zlatibor springs

Ekipno juniorsko prvenstvo Srbije 2021 - žreb

Kvalifiacije - žrebovi Ekinog prvenstva Srbije za juniore 2021. (konkurencija do 18 godina)