Spuštena je zavesa na Letnje prvenstvo Srbije 2019. u konkurenciji do 12 godina, za devojčice i dečake.

Naslov šampiona kod devojčica ponela je Aleksandra Stevanović koja je u finalu savladala Teodoru Kostović 6:2, 6:4. U polufinalu Aleksandra je bila bolja od Anje Pisar 6:1, 6:0, dok je Teodora pobedila Galu Ivanović 6:4, 6:4.

Kod dečaka pobednički pehar osvojio je Ognjen Milić savladavši u finalu Vuka Kruščića 6:2, 6:1. U polufinalu Ognjen je bio bolji od Marka Nešića 6:2, 6:0, dok je Vuk pobedio Nikolu Matovića 6:1, 6:4.

Anđeli i Aleksandru Memorijal Mome Unkovića

Datum objave: 04.07.2019. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Crvena zvezda održan je Memorijal Mome Unkovića u konkurenciji do 18 godina za juniorke i juniore.

U ženskoj konkurenciji pobedu je odnela Anđela Petrović koja je u finalu savladala Miu Vučković 3:6, 6:3, 6:3. U polufinalu Anđela je pobedila Jovanu Grujić 5:7, 6:2, 6:4, dok je Mia bila bolja od Senke Deletić 6:3, 6:2.

Kod juniora do pobedničkog pehara stigao je Aleksandar Ljubojević pobedivši u finalu Luku Kalenića 6:1, 7:5. U polufinalu Ljubojević je bio bolji od Marka Sudara 7:5, 6:2, dok je Luka savladao Nikolu Jovanovića 6:2, 6:3.

Poznati Letnji šampioni Srbije u dublu u konkurenciji do 12 za 2019.

Na terenima TK Žak u Somboru održava se Letnje prvenstvo Srbije u konkurenciji do 12 godina, devojčice i dečaci.

Poznati su šampioni u dublovima.

Kod devojčica naslov najboljih u državi ponele su Aleksandra Stevanović i Dušica Popovski. One su u borbi za tron savladale par Mia Milisavljević i Katarina Milošević 6:1, 6:2.

U konkurenciji muških dublova pobedu su odneli Milan Matović i Ognjen Milić. Oni su u finalu bili bolji od para Aleksandar Žikić i Marko Nešić 6:1, 7:5.

U finalu ženskog singla boriće se Aleksandra Stevanović i Teodora Kostović. U polufinalu Stevanovićeva je pobedila Anju Pisar 6:1, 6:0 dok je Kostovićeva bila bolja od Gale Ivanović 6:4, 6:4.

Kod dečaka za pobednički tron boriće se Ognjen Milić i Vuk Kruščić. U polufinalu Ognjen je bio bolji od Marka Nešića 6:2, 6:0, dok je Vuk pobedio Nikolu Matovića 6:1, 6:4.

Slavlje Vasilija na OTK Beograd

Datum objave: 03.07.2019. // Kategorija: Domaća scena

Otvoreno prvenstvo Beograda u konkurenciji do 18 godina za muškarce, druga kategorija, održano je na terenima OTK Beograd.

Pobedničko postolje pripalo je Vasiliju Draganiću koji je u finalu savladao Andreja Jovanovića 6:3, 6:3. U polufinalu Vasilije je bio bolji od Jovana Stankovića 6:3, 6:3, dok je Andrej pobedio Vukašina Milenkovića 6:3, 6:3.

Sari OP Užica do 16

Datum objave: 02.07.2019. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Springs Zlatibor održano je Otvoreno prvenstvo Užica u konkurenciji devojčica do 16 godina.

Pobednički pehar osvojila je Sara Vučićević koja je u finalu savladala Anastasiju Nikolić 6:4, 7:5. U polufinalu Sara je bila bolja od Saške Savić 6:2, 6:4, dok je Anastasija pobedila Lenu Milanović 6:7(4), 6:0, 6:1.

Lani OP Beograda do 16

Datum objave: 01.07.2019. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Top Ten u Beogradu održano je Otvoreno prvenstvo za devojčice do 16 godina, druga kategorija.

Pobedu je odnela Lana Stanišić koja je u finalu bila bolja od Anastasije Arsić 6:3, 6:1. U polufinalu Lana je pobedila Miljanu Knežević 6:2, 6:1, dok je Anastasija savladala Vladu Ponomarenko 7:5, 6:1.

Čertićev trijumf u TK Marina Oasa

Otvoreno prvenstvo Beograda u konkruenciji do 14 godina za dečake, druga kategorija, održano je na terenima TK Marina Oasa.

Naslov šampiona poneo je Petar Ćerić koji je u finalu savladao Mateju Stefanovića 6:2, 6:1. U polufinalu Petar je pobedio Amara Kolića 6:1, 2:6, 6:2, dok je Mateja bio bolji od Marka Miletićkog 0:6, 7:6(5), 7:6(6).

Kolarevićevoj seniorski trofej u TA Tipsarević

Na terenima TA Tipsarević u Beogradu održano je Otvoreno prvenstvo za seniorke, prva kategorija.

Šampionski pehar osvojila je Nevena Kolarević kojoj je meč finala kod rezultata 6:1 predala Jelena Kovač. U polufinalu Kolarevićeva je bila bolja od Nine Zdravković 6:2, 6:1, dok je Jeleni meč kod rezultata 6:3, 5:5 predala Elena Gemović.

Arsićeva osvojila Ušće

Na terenima TK Ušće u Beogradu održano je Otvoreno prvenstvo u konkurenciji devojčica do 14 godina, druga kategorija.

Naslov šampiona ponela je Anastasija Arsić koja je u finalu savladala Nevenu Janošević 3:6, 6:3, 6:2. U polufinalu Arsićeva je bila bolja od Milice Antonić 6:1, 6:1, dok je Nevena pobedila Maju Mišćević 6:4, 6:2.