OBAVEŠTENJE TENISKIM KLUBOVIMA U SRBIJI

Datum objave: 29.04.2020. // Kategorija: Domaća scena
Shodno odluci Kriznog štaba za suzbijanje pandemije virusa COVID 19 od 28. aprila 2020. kojom se predviđa početak treninga na otvorenim sportski objektima, obaveštavamo Vas da TSS još nije dobio zvaničnu odluku o tome od Ministarstva omladine i sporta Republike Srbije kao i o merama zaštite koje će se morati sprovoditi na sportskim objektima.

Ovu Odluku očekujemo da dobijemo veoma brzo i odmah ćemo Vas obavestiti o tome. Odluka o početku trenažnog procesa biće postavljena na veb stranici Teniskog saveza Srbije.

Molimo Vas za strpljenje i da ne počinjete nikakve aktivnosti dok ne dobijete od TSS zvaničnu potvrdu da je dozvoljen trening.

Obaveštavamo Vas da je u pripremi i paket mera za oživljavanje takmičarskog tenisa. O ovim merama bićete obavešteni posle 11. maja 2020.

Kancelarija Teniskog saveza Srbije počinje sa radom 11. maja 2020.

Teniski savez Srbije