ODRŽANA SVEČANA VEČERA DEJVIS KUP SUSRETA SRBIJA – RUSIJA

Datum objave: 03.02.2017. // Kategorija: FED cup i DAVIS cup

Uoči Dejvis kup meča Srbija – Rusija u okviru prvog kola Svetske grupe 2017. koji  se održava u Nišu (hala Čair) održana je svečana večera na kojoj su prisustvovala oba tima, predstavnici Saveza i ITF-a, članovi UO TSS, VIP zvanice, čelnici grada Niša.

Kao što i biva na svakoj svečanoj večeri Dejvis kupa, tako su i ovom prilikom govore održali predsednici Saveza (predsednik TSS Mr Mirko Petrović i predsednik Ruske teniske Federacije Šamil Tarpišćev), selektori Nenad Zimonjić i Tarpišćev, predstavnici ITF-a, a razmenjeni su i pokloni između igrača.

Najveći utisak ove večeri bio je govor predsednika TSS Mr Mirka Petrovića koji se prisutnima obratio na tri jezika: srpskom, ruskom i engleskom što je na kraju ispraćeno  gromoglasnim aplauzom i ovacijama oba tima.