"NIS otvorena škola tenisa” u Jagodini

Datum objave: 15.09.2016. // Kategorija: TSS škola tenisa

NIS i Teniski savez Srbije organizovali su u Jagodini „NIS otvorenu školu tenisa“. Na četiri mini sportska terena OŠ "17. oktobar" koja se nalazi u samom srcu grada, deca uzrasta od 6 do 12 godina bila su u prilici da uz pomoć trenera besplatno nauče prve korake u tenisu, a najboljim mladim teniserima dodeljene su prigodne nagrade.

Ovo je peta godina zaredom kako Teniski savez Srbije i NIS širom Srbije organizuju akciju „NIS otvorena škola tenisa“. Ova akcija realizuje se u okviru NIS-ovog korporativnog programa „Budućnost na delu“ čiji su ciljevi podrška dečjem sportu, promocija zdravog načina života, pravilan razvoj mladih i unapređenje profesionalnog sporta.

Tokom leta 2016. godine u akciji NIS-a i TSS učestvovalo je više od 31.000 mališana širom Srbije, a „NIS-ova otvorena škola tenisa“ do sada je održana na Zlatiboru, u Gračanici, Zrenjaninu, Ćupriji i Jagodini.