REZULTATI 19 - 25. JUNA 2017.

Datum objave: 23.06.2017. // Kategorija: Međunarodna scena (ATP, WTA, juniori)
ATP - AEGON CHAMPIONSHIPS, LONDON (trava 1.836.660 evra) 
 
1. kolo, singl: Viktor Troicki - Janko Tipsarević 5:7, 7:6(5), 7:6(6)
2. kolo, singl: Viktor Troicki - Donald Young (USA) 3:6, 4:6
 
WTA - Mallorca Open (trava, 226.750) 
 
1. kolo, singl: Jelena Janković - Caroline Garcia (FRA)  4:6, 4:6
 
Dubl - 
 
1. kolo: Janković, Sevastova (SRB,LAT) - Moore, Wongteanchai (AUS,THA) 6:2, 7:5
Četvrtfinale: Janković, Sevastova (SRB,LAT) - (4) Klepač, Martinez-Sanchez (SLO,ESP) 3:6, 6:3, 10:3
Polufinale: Janković, Sevastova (SRB,LAT) - Goerges, Knoll (GER,SUI) 
 
Fergana (Uzbekistan, čelindžer, muškarci, 75.000 dolara)
 
1. kolo, singl: Nikola Milojević - Azbalov Sharobiddin (UZB) 6:0, 6:4
2. kolo, singl: Nikola Milojević - Sanjar Fayziev (UZB) 6:7(6), 6:3, 7:6(4)
Četvrtfinale: Nikola Milojević - Hurber Hurkacz (POL) 6:4, 6:4
Polufinale: Nikola Milojević - Edam Leshem (ISR) 
 
Dubl - 
1. kolo: Milojević, Maamoun (SRB,EGY) - Dustov, Kedryuk (KAZ, UZB) 6:3, 6:4
Četvrtfinale: Milojević, Maamoun (SRB,EGY) - Ivashka, Kudryavtsev (RUS,RUS) bez borbe
Polufinale: Milojević, Maamoun (SRB,EGY) - Kibi, Sekiguchi bez borbe, predaja prvog para
 
Poprad Tarty (Slovakia, šljaka, 64.000 evra) 
 
1. kolo, singl: Laslo Đere - Mohamed Safwat (EGY) 6:3, 6:2
Danilo Pantović - Zdenek Kolar (CZE) 1:6, 3:6
Nikola Ćaćić - Luca Margaroli (SUI) 6:3, 6:4
Filip Krajinović - Denis Novak (AUT) 6:4, 6:0
 
2. kolo, singl: Filip Krajinović - Balazs (HUN) 7:6, 6:1
Laslo Đere - Zdenek Kolar (CZE) 1:6, 7:5, 7:5
Nikola Čaćić - (1) Martin Kližan (SVK) 7:6, 5:7, 1:6
Četvrtfinale: Laslo Đere - Filip Krajinović 1:6, 6:4, 7:5
Polufinale: Laslo Đere - Roberto Carballes Baena (ESP) 
 
Dubl -
1. kolo: Čaćić, Krajinović - Liska, Martin (SVK,SVK) 4:6, 6:4,10:8
Pantović, O'Connell (SRB,AUS) -  Molcan, Nema (SVK,SVK) 6:1, 6:4
Četvrtfinale: Čaćić, Krajinović - (4) Kowalczyk, Mies 6:2, 4:6, 8:10
Pantović, O'Connell (SRB,AUS) - (3) Margaroli, Weissborn 4:6, 4:6
 
Todi (Italy, šljaka 43.000 dolara)
 
1. kolo, singl: (1) Dušan Lajović - Ricardo Ojeda Lara (ESP) 6:1, 6:1
Miljan Zekić - Arthur De Greef (BEL) 2:6, 4:6
 
2. kolo, singl: (1) Dušan Lajović - Jaume Munar (ESP) 6:3, 6:3
Četvrtfinale: (1) Dušan Lajović - Gastao Elias (POR) 
 
 Ilkley (GBR, trava, žene, 100.000 dolara)
 
1. kolo, singl: Aleksandra Krunić - Tatjana Maria (GER) 6:1, 1:6, 6:7(6)
 
Dubl - 
1. kolo: Krunić, Dzalamidze (SRB,RUS) - Kania, Zanevska(POL,BEL) 6:3, 2:6, 8:10
 
Izmir (TUR, šljaka, beton, 60.000 dolara) 
 
1. kolo, singl: (2) Nina Stojanović - Varvara Flink (RUS) 6:4, 6:3
Jovana Jakšić - Berfu Cengiz  (TUR) 7:5, 4:6, 5:7
 
2. kolo, singl: (2) Nina Stojanović -  Raluca Georgiana Serban (ROU) 4:6, 7:5, 6:3
Četvrtfinale: (2) Nina Stojanović - Eri Hozumi (JPN) 4:6, 3:6
 
Dubl - 
1. kolo, singl:  (1) Stojanović, Mestach (SRB, BEL)  bye 
Četvrtfinale: (1) Stojanović, Mestach (SRB, BEL) - Kolar, Shakovets (SLO, GER)