REZULTATI od 15 - 20.03.2010.
WTA INDIAN WELLS (CA,USA) tvrda podloga 4.500000 dolara SERIJA PREMIER MANDATORY
1.kolo, singl: (6) Jelena Janković slobodna
(24) Ana Ivanović slobodna
2.kolo: (6) Jelena Janković - (q) Petra Martić (CRO) 6:3, 7:6(2)
(24) Ana Ivanović - Anastasija Sevastova (LAT) 2:6, 4:6
3.kolo: (6) Jelena Janković - Sara Errani (ITA) 2:6, 7:6(6), 6:4
4.kolo: (6) Jelena Janković - (17) Shahar Peer (ISR) 6:2, 6:2
Četvrtfinale: (6) Jelena Janković - (23) Alisa Kleybanova (RUS) 6:4, 6:4
Polufinale: (6) Jelena Janković - (8) Samantha Stosur (AUS) 6:2, 6:4
Finale: (6) Jelena Janković - (2) Caroline Wozniacki (DEN) 6:2, 6:4
Dubl:
1.kolo: (WC) Janković, Garbin (SRB,ITA) - (WC) Zvonareva, Safarova (RUS,CZE) 7:6(4), 6:3
2.kolo: (WC) Janković, Garbin (SRB,ITA) - (6) Mattek-Sands, Yan (USA,CHN)
ATP INDIAN WELLS (CA,USA) tvrda podloga 3.645000 dolara SERIJA 1000
1.kolo, singl:(30) Janko Tipsarević
(29) Viktor Troicki slobodan
(29) Novak Đoković slobodan
2.kolo, singl:(30) Janko Tipsarević - Thiemo De Bakker (NED) 2:3 40:40 prekid, Tipsarević predao zbog povrede
(29) Viktor Troicki - Pablo Cuevas (URU) 1:0 predaja Cuevasa zbog povrede
(29) Novak Đoković - Mardy Fish (USA) 6:1, 0:6, 6:2
3.kolo, singl:(29) Viktor Troicki - (5) Nikolay Davydenko (RUS) bez borbe, predaja Davydenka zbog povrede
(29) Novak Đoković - (25) Philipp Kohlschreiber (GER) 6:3, 2:6, 7:6(3)
4.kolo, singl: (29) Viktor Troicki - (19) Tomas Berdych (CZE) 1:6, 3:6
(29) Novak Đoković - (20) Ivan Ljubičić 5:7, 3:6
Dubl -
1.kolo: (1) Zimonjić, Nestor (SRB,CAN) - Butorac, Ram (USA,USA) 6:3, 6:4
Vemić, Karlović (SRB,CRO) - (7) Fyrstenberg, Matkowski (POL,POL) 7:6(6), 7:6(3)
Tipsarević, Troicki - (8) Kas, Norman (GER,BEL) 7:6(5), 2:6, 10:8
2.kolo:(1) Zimonjić, Nestor (SRB,CAN) - Blake, Roddick (USA,USA) 6:4, 3:6, 10:7
Vemić, Karlović (SRB,CRO) - Ferrer, Montanes (ESP,ESP) 6:3, 4:6, 12:10
Tipsarević, Troicki - Llodra, Ram (FRA,ISR) bez borbe, predaja prvog para zbog povrede Tipsarevića
Četvrtfinale: (1) Zimonjić, Nestor (SRB,CAN) - (5) Cermak, Mertinak (CZE,SVK) bez borbe, predaja drugog para
Vemić, Karlović (SRB,CRO) - Isner, Querrey (USA,USA) 3:6, 4:6
Polufinale: (1) Zimonjić, Nestor (SRB,CAN) - Isner, Querrey (USA,USA) 6:4, 6:2
Finale: (1) Zimonjić, Nestor (SRB,CAN) - (WC) M. Lopez, Nadal (ESP,ESP) 6:7(8), 3:6
___________________________________________________________________________________________
ATP MARRAKECH (MAR) šljaka 106.500 evra + H
1.kolo, singl: Ilija Bozoljac - Martin Vassallo Arguello (ARG) 6:2, 7:6(3)
2.kolo, singl: Ilija Bozoljac - (5) Teimuraz Gabashvili (RUS) 4:6, 7:5, 6:2
Četvrtfinale: Ilija Bozoljac - (1) Oleksandr Dolgopolov Jr. (UKR) 6:7(4), 3:6
Dubl -
1.kolo: Bozoljac, Tecau (SRB,ROU) - Delgado, Mankad (GBR,IND) 6:4, 6:2
Četvrtfinale: Bozoljac, Tecau (SRB,ROU) - - (4) Bracciali, Erlich (ITA,ISR) 6:3, 7:5
Polufinale: Bozoljac, Tecau (SRB,ROU) - (2) Friedl, Skoch (CZE,CZE) 6:3, 5:7, 13:11
Finale: Bozoljac, Tecau (SRB,ROU) - Cerretani, Shamasdin (USA,CAN) 6:1, 6:1
_______________________________________________________________________________
ATP SUNRISE (FL,USA) tvrda podloga 125.000 dolara + H
Kvalifikacije -
1.kolo:(WC) Vladimir Obradović - (wc) Andrew Lake (USA) 6:4, 6:4
Filip Krajinović - Brendan Evans (USA) 6:0, 6:1
2.kolo:(WC) Vladimir Obradović - (1) Bjorn Phau (GER) 2:6, 5:7
Filip Krajinović - (4 Harel Levy (ISR) 4:6, 6:7(2)
_________________________________________________________________________________
ITF FORT WALTON BEACH (FL,USA) tvrda podloga 25.000 dolara
Dubl -
1.kolo: Mirčić, Ivanova (SRB,RUS) - Dubois, Tatishvili (CAN,GEO) 3:6, 3:6
______________________________________________________________________________
ITF ANTALYA (TUR) šljaka 10.000 dolara, žene
1.kolo, singl: Nataša Zorić - (LL) Despina Papamichail (GRE) 6:3, 6:2
2.kolo: Nataša Zorić - Maria-Teresa Torro-Flor (ESP) 4:6, 0:6
Dubl -
1.kolo: Zorić, Mirković (SRB,AUS) - (WC) Yurtkuran, Zubkov (TUR,TUR) 6:1, 6:0
Četvrtfinale: Zorić, Mirković (SRB,AUS) - (2) Fokina, Khabibulina (RUS,UZB) 6:2, 6:1
Polufinale: Zorić, Mirković (SRB,AUS) - (4) Al Nabhani, Koch-Benvenuto (OMA,CHI) 6:1, 5:7, 6:10
_________________________________________________________________________
ITF WETZIKON (SUI) dvorana - tepih 10.000 dolara, žene
1.kolo, singl:(Q) Zorica Petrov - Sarah-Rebecca Sekulić (GER) 3:6, 4:6
________________________________________________________________________
ITF POREC (CRO) šljaka 10.000 dolara
1.kolo, singl:(WC) Marko Đoković - (1) Guillermo Alcaide (ESP) 2:6, 3:6
(7) David Savić - Antonio Sančić (CRO) 2:6, 6:7
(Q) Ivan Đurđević - (Q) Vjekoslav Skenderović (CRO) 4:6, 2:6
Dubl -
1. kolo: (1) Savić, Živković (SRB,USA) - (WC) Androić, Mektić (CRO,CRO) 3:6, 6:4, 6:10
Đurđević, G.Balazs (SRB,HUN) - Skoloudik, Vogeli (CZE,CZE) 4:6, 2:6
______________________________________________________________________
ITF ANTALYA 2 (TUR) šljaka 10.000 dolara
1.kolo, singl: (q) Nikola Čačić - (q) Maxime Teixeira (FRA) 7:6, 2:6, 1:6
Dušan Lajović - (3) Jerzy Janowicz (POL) 6:2, 6:2
Ivan Bjelica - (8) Enrico Burzi (ITA) 6:3, 3:6, 6:3
(LL) Saša Stojisavljević - Nikoloz Basilashvili (GEO) 6:2, 6:1
2.kolo, singl: Ivan Bjelica - (q) David Souto (VEN) 7:5, 6:3
(LL) Saša Stojisavljević - Gilles De Sousa (FRA) 7:5, 6:4
Četvrtfinale: Ivan Bjelica - (LL) Saša Stojisavljević 7:6(7), 6:7(5), 6:3
Polufinale: Ivan Bjelica - (2) Pavol Cervenak (SVK) 3:6, 2:6
Dubl -
1.kolo: (1) Bjelica, Auradou (SRB,FRA) - Triska, Urbanek (CZE,CZE) 2:6, 2:6
Čačić, Souto (SRB,VEN) - (3) Alekseenko, Alekseenko (UKR,UKR) 5:7, 6:2, 3:10
________________________________________________________________________
ITF ALBUFEIRA (POR) tvrda podloga 10.000 dolara
1.kolo, singl:(Q) Arsenije Zlatanović - (6) Victor Ionita (ROU) 6:4, 5:7, 4:6
_________________________________________________________________________
ITF WETZIKON (SUI) dvorana - tepih 10000 dolara, muškarci
1.kolo, singl:(Q) Ilija Vučić - Jeremy Blandin (FRA) 4:6, 7:5, 4:6
____________________________________________________________________________________
ITF COPA GERDAU 2010
PORTO ALEGRE (BRA) šljaka - JUNIORSKI TURNIR, GRADE A
Devojke -
1.kolo, singl: Saška Gavrilovska - (WC) Gabriela Ce (BRA) 6:3, 6:3
2.kolo, singl: Saška Gavrilovska - (13) Fernanda Brito (CHI) 6:2, 4:6, 4:6
___________________________________________________________________________________
ITF KUCHING (MAS - MALAYSIA) tvrda podloga - JUNIORSKI TURNIR, G1
Devojke -
1.kolo, singl: (10) Jovana Jakšić slobodna
(2) Tamara Čurović slobodna
2.kolo, singl: (10) Jovana Jakšić - Su Jeong Jang (KOR) 7:6(2), 7:5
(2) Tamara Čurović - Ekaterina Semenova (RUS) 6:1, 6:4
3.kolo, singl: (10) Jovana Jakšić - (8) Luksika Kumkhum (THA) 3:6, 7:6(5), 6:2
(2) Tamara Čurović - Rishika Sunkara (IND) 6:2, 6:1
Četvrtfinale: (10) Jovana Jakšić - (4) Hao Chen Tang (CHN) 6:7(7), 6:3, 3:6
(2) Tamara Čurović - (5) Grace Sari Ysidora (INA) 6:4, 4:6, 7:5
Polufinale: (2) Tamara Čurović - (7) Caroline Garcia (FRA) 3:6, 3:6
__________________________________________________________________________________
ITF TRNAVA (SVK) dvorana - taraflex, JUNIORSKI TURNIR G4
Devojke -
1.kolo, singl: Isidora Radojković - (3) Marcelina Cichon (POL) 4:6, 3:6
Muškarci -
1. kolo, singl: (5) Peđa Krstin slobodan
Petar Tomić - (WC) Robin Stanek (CZE) 1:6, 3:6
2. kolo, singl: (5) Peđa Krstin - (q) Luke Bambridge (GBR) 6:3, 6:4
3. kolo, singl: (5) Peđa Krstin - Michael Bogner (GER) 2:6, 6:3, 6:4
Četvrtfinale: (5) Peđa Krstin - (3) Maciej Romanowicz (POL) 1:6, 6:4, 7:5
Polufinale: (5) Peđa Krstin - (1) Albert Wagner (GER) 6:0, 6:3
Finale: (5) Peđa Krstin - (13) Robin Kern (GER) 6:7(4) prekid, predaja Krstina