Saopštenje TSS

Datum objave: 17.05.2014. // Kategorija: Vesti

Nezapamćene prirodne nepogode pogodile su veći deo Srbije i nanele velike gubitke stanovništu ugroženih područja.

Teniski savez Srbije shodno svojim mogućnostima, u narednom periodu, učiniće sve da pomogne najugroženijima.

Kao prva mera donesena je odluka da svi zaposleni u TSS izdvoje 10 posto svojih primanja za maj mesec, a iz sponzorskih sredstava, kao i donacija članova Upravnog Odbora, izdvojiće se suma koja će biti upućena na račun koji je odredila Vlada Republike Srbije i Ministarstvo omladine i sporta Republike Srbije.

Takođe TSS je pozvao sve teniske klubove širom zemlje, a ima ih više od 190, da učine napor i pomognu u onoj meri koliko im mogučnosti to dozvoljavaju.

TSS poziva sve ljude dobre volje, pre svega naše uspešne sportiste, da pokažu po ko zna koji put svoje veliko srce i pomognu najugroženjim porodicama.

Teniski savez Srbije