Selektori objavili spisak igračica za meč plej ofa Svetske B grupe Fed kupa

Datum objave: 09.04.2014. // Kategorija: Vesti

IMG_0343

U ITF ( Međunarodna teniska Federacija ) danas su stigli spiskovi sa imenima igračica na koje selektori Fed kup reprezenatcija Srbije i Rumunije računaju u predstojećem susretu plej ofa za opstanak u Svetskoj grupi B.

Za duel sa selekcijom Rumunije, koji je na programu 19. i 20. aprila 2014. godine u Bukureštu (Arenele BNR), selektor srpskog tima Dejan Vraneš odlučio se za sledeći tim: Ana Ivanović (12. mesto na WTA listi u singlu), Bojana Jovanovski (39), Jovana Jakšić (106) i Nina Stojanović (46. mesto na ITF listi - juniorke)

dubl_srbija_Jaksic_i_Stojanovic4

Sve do jedan sat pre početka žreba, koji je zakazan za 18. april 2014. godine, savezni kapiteni oba tima imaju pravo promene dve igračice na koja računaju u meču Rumunija – Srbija.

Pobednik meča Rumunija – Srbija u 2015. takmičiće se u Svetskoj B grupi, dok će poražena ekipa pasti u I grupu Evro-afričke zone.