SEMINAR ZA TRENERE - Evolution Kids Tennis 26. i 27. novembar 2016.

Datum objave: 26.09.2016. // Kategorija: Domaća scena

Prateći razvoj oficijanog programa Teniskog Saveza Srbije za rad sa igračima uzrasta do 10 godina, Evolution Kids Tennis, najavljujemo seminar  za trenere. Seminar predstavlja viši nivo programa koji će pomoći trenerima u razvoju programa, razvoju ključnih takmičarskih veština kod igrača,  povećanju efikasnosti trenera, poboljšanju atletskih veština kod igrača i podrška roditeljima u njihovoj ulozi kod igrača.

Teme seminara

Stvoriti okruženje za učenje – Razumevanje procesa učenja kod dece i kako povećati efikasnost učenja

Court Warrior – Razvoj takmičarskih veština kod igrača

Roditeljski pritisak – Šest momenata kada roditeljima treba trener

Atlete na terenu – Građenje esencijalnih fizičkih veština kod igrača

Programiranje osnove – Program koji čuva i razvija igrače

Seminar vodi Mike Barrell osnivač i CEO kompanije Evolve9, tvorac programa Evolution Kids Tennis. Mike Barrell je vodeći svetski stručnjak iz oblasti u radu sa igračima do 10 godina. Napisao je Priručnik za Tenis 10 program za Međunarodnu Tenisku Federaciju ( ITF ) i ujedno je predavač ispred ITF-a.

Seminar se održava 26. i 27. Novembra u Beogradu, Teniski Centar "Novak" , Tadeuša Košćuškog 63a, Dorćol. Satnica seminara je od 9 do 15:30 h.

Seminar je za sve trenere besplatan.

Prijave i informacije :

Dejan Vukojičić, koordinator programa Tenis10 Evolution Kids Tennis