Teodora i Nikša osvojili Memorijal Anastasije Bebe Stajić

Datum objave: 20.09.2021. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima Teniske akademije Tipsarević održan je turnir I kategorije u konkurenciji juniorki i juniora do 18 godina, iz kalendara Teniskog saveza Srbije.

Šampionski pehar osvojila je Teodora Kosotović pobedivši u finalu Taru Mihaljević 6:1, 6:4. U polufinalu Teodora je bila bolja od Milice Stošović 6:2, 6:1, dok je Tara savladala Lanu Stanišić 6:4, 3:6, 7:6(1).

Naslov šampiona kod juniora poneo je Nikša Arsić pobedom u finalu nad Aleksandrom Huđecom 6:0, 6:2. U polufinalu Nikša je bio bolji od Ognjena Gajića 6:1, 6:0, dok je Huđec savladao Astro Pilipovića 6:4, 0:6, 6:3.

Pehare je finalistima uručio proslavljeni svetski i srpski teniski as Janko Tipsarević, zlatni Dejvis kup reprezentativac naše zemlje.