Tipsarević trenirao u Impuls holu na Novom Beogradu

Datum objave: 16.11.2011. // Kategorija: Vesti

nikola_i_janko2

Srpski Davis cup reprezentativac, od ponedeljka (14.11.2011) DEVETI teniser planete u singlu, član svetskog krema "belog sporta" JANKO TIPSAREVIĆ danas je trenirao u Impuls holu (Teniski savez Srbije) na Novom Beogradu, sa najboljim juniorom Srbije Nikolom Milojevićem.

Mlade srpske teniske nade, koje ove zime vredno rade i pripremaju se za sezonu 2012. u Akademiji TSS imali su priliku da upoznaju Tipsarevića, pogledaju trening top ten igrača sveta i nauče mnogo iz onog što je na terenu prikazao iskusni srpski as. Mladi srpski igrači nisu često u prilici da uživo prate trening vrhunskih svetskih igrača, a to im je sad omogućio i pružio Janko.

trening_u_savezu

Tipsareviću sledi put u London, na završni Masters za 2011. godinu u kome učestvuje osam najboljih tenisera sveta. Naš reprezentativac je prva rezerva za ovo takmičenje i postoje realne šanse da Janka vidimo na terenu u O2 Areni u Londonu.