TSS na Sajmu sporta 2017 - poziv da učestvujemo zajedno u promociji tenisa i sporta

Datum objave: 19.11.2017. // Kategorija: Domaća scena
Poštovani,

U Hali 1 beogradskog sajma u Beogradu biće održana tradicionalna manifestacija Sajam sporta od 24 – 26. novembra 2017.
Teniski savez Srbije imao je prethodnih godina imao veoma posećenu prezentaciju. Posetioci su na veoma lepo uređenom štandu mogli da se upoznaju sa aktivnostima Teniskog saveza Srbije, uspesima naših tenisera i teniserki, kao i mogućnostima da se bave ovim sportom. Ne treba posebno isticati da su deca bila veoma zainteresovana i svojim pitanjima, zajedno s roditeljima, na sva postavljena pitanja dobili su veoma iscrpne odgovore, što je bila jedna od osnovnih namena sajma. Sve ono što im je bilo interesantno znatiželjnici su mogli da se obaveste iz prve ruke.

Kao i prethodnih godina i 2017. TSS će u toku Sajma sporta imati i štand i aktivacioni deo - teren za mini tenis
Svi igrači, teniski klubovi, teniski radnici u Srbiji, prijatelji TSS i ljubitelji ovog sporta su pozvani da učestvuju na Sajmu sporta na štandu TSS i mini tenis terenu gde bi  najmlađe posetioce naučili prvim teniskim koracima

Svi ste pozvani i dobro došli na Sajam sporta 2017. i TSS štand!
Hvala!

Vidimo se na Sajmu sporta 2017!