ŽREB I RASPORED Seniori i Seniorke - EKIPNA PRVENSTVA SRBIJE 2020.

Datum objave: 30.07.2020. // Kategorija: Domaća scena
Nakon odlaganja Ekipnog prvenstva Srbije 2020, kako i svih drugih takmičenja iz kalendara TSS i kalendara regionalnih saveza u sastavu TSS na elektronskoj sednici Takmičarskog odbora TSS održanoj 16. jula 2020, konačno su stečeni uslovi za nastavak teniskih turnira u našoj zemlji, samim tim i Ekipnih prvenstava koja će startovati ovog vikenda.

Početak takmičenja (Ekipno prvenstvo Srbije) u muškoj konkurenciji zakazan je za nedelju 02.08.2020.

Početak takmičenja (Ekipno prvenstvo Srbije) u ženskoj konkurenciji zakazan je za ponedeljak 03.08.2020.

Mečevi počinju u 10h (pod uslovom da u dogovoru sa Voditeljom lige nije rečeno drugačije)

Raspored je napravljen za sve dane takmičenja.
Domaćini su određeni žrebom za sve dane takmičenja.

ŽREB i RASPORED:

- žreb seniori ovde
- žreb seniorke ovde
- raspored po danima seniori ovde
- raspored po danima seniorke ovde

- bodovanje ekipa (određene žalbe su usvojene):
seniori ovde
seniorke  ovde

ŽREB:

Obzirom na broj ekipa žreb se radio na 16, sa 4 najbolje ekipe nosioca.
Nosioci 1 i 2 se postavljaju na poziciju 1 i 16.
Nosioci 3 i 4 se žrebaju na pozicije 5 i 12.
Ostali timovi popunjavaju prazna mesta od gore na dole.

Minimum terena za održavanje takmičenja:

- Muškarci 3 terena
- Žene 2 terena

Ako klub poseduje veći broj terena od navedenog preporučujemo da ih koriste.

Ako ste kojim slučajem domaćini i ne posedujete dovoljan broj terena ili niste u mogućnosti da organizujete molim Vas da kontaktirate Voditelja lige ili mene kako bi rešili situaciju.

Jedini trošak kluba domaćina su tereni.

Lopte, sudije itd. spada u nadležnosti TSS (i u narednim danima ćete dobiti dalje informacije).

Obaveza gostujuće ekipe je da na vreme proveri adresu kluba domaćina i bude u klubu pre početka ekipnog takmičenja.

DRUGI TURNIRI U NEDELJI:

Učesnik ekipnog takmičenja IMA pravo nastupa na pojedinačnom takmičenju koje se održava ovog vikenda u Srbiji, ali obaveza učesnika je da obavesti sudiju na pojedinačnom turniru i da bude na vreme na oba takmičenja (kašnjenje na meč podleže diskvalifikaciji učesnika i Disciplinskom pravilniku TSS).

IZJAVA

Ekipe su dobile Izjavu učesnika u vezi sa merama Covid-19 ovde

Obaveza svake ekipe zasebno je da SVI igrači/ce potpišu izjavu pre dolaska na takmičenje (i pre prvog meča tog takmičara, npr. ako igrač ne igra u prvom kolu,
a igra u drugom u obavezi je da popuni Izjavu pre početka meča drugo kola).
Učesnik koji nije potpisao izjavu neće imati pravo nastupa na ekipnom takmičenju.

- Izjava igrača na turniru (u cilju sprečavanja Covid-19) ovde