Đorđe i Teodora osvojili OP Kovačica

Datum objave: 13.08.2017. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Kovačica održano je Otvoreno prvenstvo za devojčice i dečake u konkurenciji do 10 godina, druga kategorija, zeleni nivo.

Najuspešnija u konurenciji devojčica bila je Teodora Kostović koja je u borbi za trofej savladala Aleksandru Đokić 4:2, 4:0. U polufinalu Teodora je bila bolja od Tanje Uzoročki 4:1, 4:2, dok je Aleksandra savladala Helenu Radman 4:0, 4:0. Utešni turnir je osvojila Olga Kmelevskaja savladavši Tasju Verškovu 4:2, 4:0.

U konkurenciji dečaka slavio je Đorđe Dimitrijev koji je u finalu posle velike borbe pobedio Viktora Markovića 3:4(2), 4:2, 7:5. U polufinalu Đorđe je savladao Vanju Nikolića 4:3(4), 4:1, dok je Viktor pobedio Dušana Bazdara 3:4(3), 4:1, 7:6. Utešni turnir osvojio je Filip Balint savladavši u finalu Mateju Ilića 3:4(2), 4:2, 7:6.

Maja Miščević šampionka na Ekovelu

Na odigranom turniru u Altini (Beograd) u TK Ekovel, u konkurenciji devojčica do 12 godina, druga kategorija, trijumfovala je Maja Miščević.

Članica TK White Star Miščevićeva je u finalu savladala Taru Mihaljević (Reket klub) 6:3, 6:1. U polufinalu Maja je pobedila Anju Vujović 6:1, 6:1, dok je Tara bila bolja od Ive Janković 6:1, 6:0.

Dani prota Vase u znaku Aleksandre i Milana

Na terenima TK Dinamo iz Pančeva održano je takmičenje pod nazivom Dani prota Vase u konkurenciji do 10 godina, zeleni nivo. devojčice i dečaci.

U konurenciji devojčica trijumfovala je Aleksandra Đokić koja je u finalu pobedila Katarinu Milošević 4:2, 4:2. U polufinalu Đokićeva je bila bolja od Teodore Kostović 4:2, 4:0, dok je Miloševićeva pobedila Dunju Kulpinac 4:2, 4:2.

Utešni turnir kod devojčica pripao je Anastasiji Stokić koja je u finalu savladala Tasju Verškovu 4:0, 4:1.

Kod dečaka pobednički pehar pripao je Milanu Matoviću koji je u finalu bio bolji od Jovana Bjelobrka 4:3(1), 4:0. U polufinalu Matović je savladao Vuka Vukadinovića 4:1, 4:1, dok je Bjelobrk pobedio Marka Nešića 4:1, 4:1.

Utešni turnir kod dečaka pripao je Dimitriju Jankoviću koji je u finalu posle velike borbe pobedio  Stefana Nikolića 3:4(2), 4:2, 7:5.

Jovani Grujić trofej na Top Tenu

Na terenima TK Top Ten održano je Otvoreno prvenstvo u konkurenciji do 14 godina za devojčice, druga kategorija.

Pobednički pehar pripao je Jovani Grujić koja je u finalu savladala Anđeliju Nikolić 6:3, 6:2. U polufinalu Jovana je bila bolja od  Anđele Ražnatović 6:2, 6:1, dok je Anđelija pobedila Milicu Radunović 6:2, 6:4.

Luka šampion do 18 na OTK

Na terenima OTK Beograd održano je Otvoreno prvenstvo u konkurenciji do 18 godina za juniore, druga kategorija.

Šampionski trofej otišao je u ruke Luke Markovića koji je u finalu posle velike i neizvesne borbe savladao Mihajla Drobnjakovića 1:6, 7:6(6), 7:5. U polufinalu Marković je pobedio  Andreja Popovića 6:1, 1:6, 7:6(10), dok je Drobnjaković bio bolji od Stefana Dragovića 6:2, 6:0.

Tina najbolja na Winneru

Otvoreno prvenstvo Beograda u konkurenciji do ‚8 godina, druga kategorija za juniorke održano je na terenima TK WInner.

Naslov najbolje na ovom takmičenju ponela je Tina Vlajić koja je u borbi za trofej savladala Marijanu Jovanović 6:4, 6:1. U polufinalu Tina je pobedila Anu Ogrizović 6:3, 7:6(2), dok je Marijana bila bolja od Ane Platiše 6:3, 6:3.

Ludoškom trofej na Novaku

Na terenima TC Novak u Beogradu održan je turnir za dečake u konkurenciji do 14 godina, druga kategorija.

Šampionski trofej osvojio je Zoran Ludoški koji je u finalu savladao Davida Bjelivuka 6:1, 6:2. U polufinalu Zoran je bio bolji od Stefana Malbaše 6:2, 6:4, dok je David savladao Leona Nikolića 6:1, 6:1.

Održan Čikov memorijal

Datum objave: 31.07.2017. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Spartak u Subotici održan je 36. Čikov memorijal, turnir za devojčice i dečake u konkurenciji do 16 godina, prva kategorija.

Kod devojčica pehar namenjen šampionski ovog takmičenja otišao je u ruke Mine Obradović koja je u finalu pobedila Lenu Reljić 6:2, 6:2. U polufinalu Mina je bila bolja od Anamarije Cakić 6:1, 6:4, dok je Lena savladala Danijelu Danilović 6:4, 4:6, 7:6(4).

U muškoj konkurenciji trijumfovao je Kristijan Juhas koji je u finalu pobedio Filipa Stipića 6:3, 6:0. U polufinalu Kristijan je bio bolji od Petra Palkovića Bašića 6:0, 6:1, dok je Filip savladao Vukašina Popovića 6:1, 6:2.

Krsto osvojio Dril crveni nivo

Datum objave: 30.07.2017. // Kategorija: Domaća scena
Na terenima TK Dril kod Hipodroma u Beogradu održan je turnir u kategoriji Tennis 10s crveni nivo.

Na glavnom turniru trijumfovao je Krsto Krivokapić. On je u finalu savladao Borisa Belojicu 5:3 5:3. Polifinale glavnog turnira igrali su Veljko Predolac i Marija Vlaisavljevic. Na utešnom turniru pobedila je Teodora Arsić, koja je u finalu savladala Katarinu Protić. Polifinalisti utešnog turnira su bili Lazar Katančević  i Andrija Sadžaković.

Viktorija za Katarinu i Miloša

Na terenima TK Viktorija u Beogradu održan je turnir za devojčice i dečake, zeleni nivo, druga kategorija.

Kod devojčica na pobedničko postolje stala je Katarina Milošević koja je u finalu savladala Sabrinu Jotić 4:0. U polufinalu Katarina je bila bolja od Ive Veljić 4:1, dok je Sabrina savladala Ivonu Đorđević 4:2.

Šampion  u muškoj konkurenciji je Miloš Milanković koji je u finalu savladao Matiju Prelevića 4:2. U polufinalu Milanković je bio bolji od Jovana Krivokapića 4:1, dok je Matija pobedio Aleksandra Kneževića 4:3(4).