Arhiva vesti - Kategorija: Domaća scena

Mia i Bojan osvojili Zlatibor

Datum objave: 25.07.2017. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Zlatibor springs održano je Otvoreno prvenstvo u konkurenciji do 14 godina za devojčice i dečake, prva kategorija.

Kod devojčica trijumfovala je Mia Milojević koja je u finalu bila bolja od Danijele Danilović 6:0, 6:1. U polufinalu Mia je posle velike borbe savladala Anju Petković 6:4,5:7, 6:2, dok je Danijela pobedila Doroteu Milosavljević 6:0, 6:4.

U muškoj konkurecniji naslov šampiona poneo je Bojan Radoman kome je finale bez borbe predao Branko Đurić. U polufinalu Bojan je posle velike borbe pobedio Luku Kurtovića 3:6, 7:5, 6:3, dok je Branko u takođe neizvesnoj borbi savladao Mihajla Lasicu 6:3, 3:6, 6:2.

Balans u znaku Milice Drljan

Turnir za devojčice u konkurenciji do 12 godina koji je održan na terenima TK Balans u Altini (Beograd) protekao je u znaku Milice Drljan.

Šampionski trofej Milica je osvojila pobedom u finalu nad Majom Miščević  6:2 6:3, dok su polufinalistkinje turnira bile Anastasija Arsić i Tijana Ćurčin.

Savić trijumfovao na Đukiću

Na terenima TK Đukić u Beogradu održano je Otvoreno prvenstvo u konkurenciji do 16 godina, druga kategorija za dečake.

Naslov šampiona otišao je u ruke Ivana Savića koji je u finalu savladao Dušana Kostića 7:6(2), 6:1.

U polufinalu Savić je pobedio Drgautina Mitrića 7:6(1), 6:1, dok je Kostić bio bolji od Aleksandra Simeunovića 6:2, 6:1.

Završen XXV Kup Paje Patka u Čačku

Datum objave: 24.07.2017. // Kategorija: Domaća scena
Na terenima TK Tennis Point, a u organizaciji TK Čačak, u periodu od 22.07-24.07.2017 godine održao se XXV Kup Paje Patka u konkurenciji do 12 godina, prva kategorija.
Na turniru je učestvovalo 16 dečaka i 17 devojaka.

Kod devojčica trijumfovala je Mia Ristić koja je u finalu pobedila Aleksandru Joković 6:2, 6:2. U polufinalu Mia je bila bolja od Dunje Marić 6:3, 6:2, dok je Aleksandra savladala Saru Đunisijević 6:4, 6:4.

U konkurenciji dečaka pobednički pehar otišao je u ruke Danijela Krstevskog koji je u finalu pobedio Todora Vukomanovića 6:2, 6:0. U polufinalu Danijel je savladao Nikolu Jovića 6:0, 6:2, dok je Todor bio bolji od Alekse Stankovića 6:0, 6:3.

Marković osvojio Lokomotivu

Datum objave: 18.07.2017. // Kategorija: Domaća scena

Otvoreno prvenstvo Beograda u konkurenciji do 18 godina za juniore, druga kategorija, održano je na terenima TK Lokomotiva.

Do naslova šampiona stigao je Luka Marković koji je u finalu savladao Andreja Popovića 6:1, 6:2. U polufinalu Luka je pobedio Viktora Stojanovića 6:2, 6:2, dok je Andrej bio bolji od Marka Sudara 6:2, 7:5.

Janackoviću OP Beograda do 18

Na terenima TK Winner u Beogradu održano je Otvoreno prvenstvo u konkurenciji do 18 godina za muškarce, prva kategorija.

Šampionski trofej otišao je u ruke Đorđa Janackovića koji je u finalu pobedio Dušana Obradovića 6:3, 7:5. U polufinalu Đorđe je bio bolji od DUšana Trunića 6:1, 6:3, dok je Obradović savladao Stefana Kalafatića 6:2, 6:2.

Anja i Nemanja bez greške u Subotici

Datum objave: 17.07.2017. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Spartak u Subotici održano je Otvoreno prvenstvo u konkurenciji do 12 godina za devojčice i dečake, druga kategorija.

U konkurecniji devojčica trijumfovala je Anja Vujović koja je u finalu pobedila Milicu Milosavljević 6:4, 6:3. U polufinalu Anja je bila bolja od Tijane Čurčin 6:2, 6:0, dok je Milica savladala Teodoru Budimir 6:4, 6:4.

Kod dečaka pobednički pehar odneo je Nemanja Mandić koji je u finalu pobedio Marka Miletickog 6:4, 6:2. U polufinalu Nemanja je bez izgubljenog gema 6:0, 6:0 pobedio Denisa Stančulova, dok je Marko bio bolji od Danila Stojanovića 6:1, 6:1.

Arsiću pobedničko postolje na OTK Beograd

Otvoreno prvenstvo Beograda u konkurenciji do 14 godina za dečake, druga kategorija, održano je na terenima OTK Beograd.

Pobedničko postolje pripalo je Nikši Arsiću koju je u finalu pobedio Matiju Tešića 6:1, 6:2. U polufinalu Nikša je bio bolji od Vanje Petrova 6:1, 6:0, dok je Matija savladao Aleksu Mišića 6:4, 1:6, 7:5.

Jovana Grujić osvojila OP Beograda do 14

Teniski klub Privilege u Beogradu bio je domaćin Otvorenog prvenstva za devojčice u konkurenciji do 14 godina, druga kategorija.

Šampionski pehar osvojila je Jovana Grujić kojoj je meč finala kod rezultata 5:1 u prvom setu predala Milica Radunović. U polufinalu Jovana je pobedila Anđeliju Nikolić 6:3, 6:3, dok je Milica bila bolja od Maje Miščević 6:1, 6:1.

Anastasija najuspešnija na OP Zlatibora do 12

Na terenima TK Zlatibor Springs održano je Otvoreno prvenstvo u konkurenciji do 12 godina za devojčice, druga kategorija.

Trofej namenjen najboljoj takmičarki na ovom turniru otišao je u ruke Anastasije Arsić koja je u finalu savladala imenjakinju Anastasiju Nikolić 7:5, 7:6(5).

U polufinalu nakon velike borbe Arsićeva je savladala Milicu Milošević 3:6, 6:1, 6:2, dok je Nikolićevoj meč kod rezultata 6:0, 2:1 predala Milana Matić.