Odluke TO TSS - prijava na izborni turnir do 12 godina i domaćinstva za izborne turnire 12 i 14 godina

Datum objave: 28.12.2021. // Kategorija: Domaća scena
Takmičarski odbor Teniskog saveza Srbije je na telefonskoj sednici od 28. decembra 2021. godine doneo sledeće

O D L U K E

1. Takmičarski odbor potvrđuje svoju Odluku o dodeli domaćinstva za Izborne turnire do 12 i 14 godina (TK Đukić 12 g i TA Tipsarević 14 godina devojčice i TC Novak dečaci do 14 godina), s obzirom da su ovi klubovi potvrdili želju, da i pored promenjenih okolnosti koje su uticale na izbor podloge i domaćinstava, da budu organizatori ovih turnira.
Zahvaljujemo se TK Winner iz Beograda koji je izrazio spremnost da pomogne u organizaciji ovih turnira imajući u vidu promenu okolnosti i uvereni smo da bi oni ove turnire organizovali na visokom nivou.

1.1. Svi IZBORNI TURNIRI se igraju u formatu: 48 učesnika glavni žreb, bez kvalifikacija.
1.2. U skladu sa TSS Pravilnikom 2022 Takmičar koji se ne odjavi sa turnira a nalazi se u žrebu i ne pojavi se na turniru dužan je da plati kotizaciju klubu organizatoru.

2. Takmičarski odbor odobrava da se ISKLJUČIVO ZA IZBORNI TURNIR DO 12 GODINA, omogući igračima koji imaju pravo učešća na ovom turniru (2010. godište i mlađi) da izvrše prijave na turnir i sa takmičarskom legitimacijom za 2021. godinu.
2.1. Takmičari koji žele da se prijave za IZBORNI TURNIR DO 12 GODINA nakon 31.12.2021. a nemaju takmičarsku legitimaciju za 2022. godinu mogu to da učine preko mail adrese prijaveiodjavetss@gmail.com.
2.2. Prijave za IZBORNI TURNIR DO 12 GODINA je moguće učiniti do utorka, 04.01.2022. u ponoć.

3. Ovu odluku objaviti na Sajtu TSS i dostaviti svim klubovima članicama TSS.

Predsednik TO TSS
Dušan Milojković