U Nišu održana Vanredna skupština TSIS

Datum objave: 14.12.2013. // Kategorija: Vesti

DELEGATI JEDNOGLASNI U IZBORU NOVOG UPRAVNOG ODBORA

Vanredna skupština TSIS, održana u petak uveče u Nišu, okupila je veliku većinu klubova iz Istočne regije (26), i u punom kvorumu ( 127) izabrala novo rukovodstvo, nove članove Upravnog odbora i nove članove Nadzornog odbora.

Jednoglasno, delegati   klubova  su izabrali sledeće svoje predstavnike za U.O. TSIS :

1. Nikola Živković                (Niš)       -   predsednik
  2. Živorad Manić                (Prokuplje)
  3. Vladan Milovanović      (Požarevac)
  4. Boban Gašić                   (Kruševac)
  5. Djordje Kostić                (Niš)
  6. Dejan Vasiljević             (Sokobanja)
  7. Miloš Jakovljević           (Jagodina)
  8. Aleksndar Radojković   (Ćuprija)
  9. Miodrag Marjanović     (Niš)
  10. Radoslav Nikolić            (Jagodina)
  11. Nemanja Dančetović    (Niš)

Na predlog predsednika TSIS, Nikole Živkovića, izabrana su i dva potpredsednika Skupštine,  Zoran Nikolić (TK Gorocvet - Paraćin) I Miljan Drljača (TK Euro klub - Zaječar).

Novi predsednik Nadzornog odbora je  Vladimir Veljković  iz Babušnice, a članovi Rajko Dragičević(Prokuplje)  i Bratislav Nikolić (Kuršumlija).

Delegati su doneli odluku da se na sledećoj Skupštini u Statutu izmeni onaj deo koji se odnosi  na  funkciju predsednika TSIS i funkciju predsednika U.O.  tako što će te dve funkcije biti razdvojene. Do sada je predsednik TSIS automatski bio i predsednik U.O, od sledeće Skupštine to će se promeniti.