Draginja Vuković šampionka OP Zlatibora

Datum objave: 19.07.2012. // Kategorija: Vesti

2012-07-17_16.38.55

Draginja Vuković (TK Trim) iz Beograda osvojila je Otvoreno prvenstvo Zlatibora, I kategorija, u konkurenciji do 12 godina. Turnir je organizovao Teniski savez Srbije na terenima TK Zlatibor Springs. Draginja je kao treći nosilac u finalu svladala drugog nosioca Majdu Kocić (TK OKG) iz Kragujevca rezultatom 6:0, 6:4.

- Ovo mi je prvi pobednički pehar osvojen na turniru najače I kategorije i zbog toga sam veoma ponosna na sebe. Želja mi je da jednog dana igram za reprezentaciju  - kaže pobednica OP Zlatibor i naglašava da je do sada sakupila 23 pehara. U martu je osvojila i OP Niša do 12 godina, turnir koji je takođe organizovao Teniski Savez Srbije.

Veruje da su svi njeni dosadašnji uspesi samo uvertira u buduća takmičenja koja je očekuju u narednom periodu.

Draginja Vuković je i aktuelna Šampionka Beograda u konkurenciji do 12 i 14 godina.