REZULTATI 03.03 - 17.03.2013.
WTA INDIAN WELLS (CA,USA) tvrda podloga 5.185 262 dolara SERIJA PREMIER MANDATORY
1. kolo, singl: Bojana Jovanovski - (q) Garbine Muguruza (ESP) 2:6, 7:6, 3:6
(11) Ana Ivanović slobodna
(18) Jelena Janković slobodna
2. kolo, singl:(11) Ana Ivanović - Taylor Townsend (USA) 6:1, 6:2
(18) Jelena Janković - Svetlana Kuznetsova (RUS) 6:0, 2:6, 5:7
3. kolo, singl: (11) Ana Ivanović - (24) Mona Barthel (GER) 1:6, 6:3, 0:6
Dubl -
1. kolo: (WC) Janković, Lučić - Baroni (SRB,CRO) - Birnerova, Cibulkova (CZE,SVK) 6:2, 6:2
2. kolo: (WC) Janković, Lučić - Baroni (SRB,CRO) - (3) Petrova, Srebotnik (RUS,SLO) 2:6, 6:7
Kvalifikacije -
1.kolo:(8) Vesna Dolonc - Renata Voracova (CZE) 1:6, 2:6
______________________________________________________________________________________________________________________________
ATP INDIAN WELLS (CA,USA) tvrda podloga 5.030 402 dolara SERIJA 1000
1. kolo, singl: (1) Novak Đoković slobodan
Viktor Troicki - David Goffin (BEL) 6:4, 3:6, 4:6
(9) Janko Tipsarević slobodan
2. kolo: (1) Novak Đoković - Fabio Fognini (ITA) 6:0, 5:7, 6:2
(9) Janko Tipsarević - (q) Ernests Gulbis (LAT) 2:6, 0:6
3. kolo: (1) Novak Đoković - Grigor Dimitrov (BUL) 7:6(4), 6:1
4. kolo: (1) Novak Đoković - (23) Sam Querrey (USA) 6:0, 7:6(6)
Četvrtfinale: (1) Novak Đoković - (8) Jo-Wilfried Tsonga (FRA) 6:3, 6:1
Polufinale: (1) Novak Đoković - (7) Juan Martin Del Potro (ARG) 6:4, 4:6, 4:6
Dubl -
1. kolo: Tipsarević, Kubot (SRB,POL) - Bopanna, Ram (IND,USA) 6:4, 7:6
(5) Zimonjić, Lindstedt (SRB,SWE) - (WC) A.Murray, J. Murray 4:6, 6:4, 4:10
(ALT) Troicki, Fognini (SRB,ITA) - Gonzalez, Lipsky (MEX,USA) 4:6, 4:6
2. kolo: Tipsarević, Kubot (SRB,POL) - Benneteau, Gasquet (FRA,FRA) 6:2, 6:2
Četvrtfinale: Tipsarević, Kubot (SRB,POL) - ???
_______________________________________________________________________________________
ATP DALAS (TX,USA) tvrda podloga 125.000 dolara + H
1. kolo, singl: (4) Viktor Troicki - Tobias Kamke (GER) 6:3, 6:3
2. kolo, singl: (4) Viktor Troicki - Philipp Petzschner (GER) 4:6, 4;6
___________________________________________________________________________________
ATP SARAJEVO (BIH) dvorana - taraflex 30.000 evra + H
1. kolo, singl:(3) Dušan Lajović - Pedro Sousa (POR) 6:0, 6:4
2. kolo, singl: (3) Dušan Lajović - Evgeny Korolev (KAZ) 5:7, 3:6
Dubl -
1.kolo: (WC) Čačić, Gorčić (SRB,BIH) - (4) Pavić, Skugor (CRO,CRO) 3:6, 3:6
Kvalifikacije -
1. kolo: Predrag Marjanović slobodan
2. kolo: Predrag Marjanović - (2) Toni Androić (CRO) 2:6, 2:6
__________________________________________________________________________________________________________________________________
ATP SANTIAGO (CHI) šljaka 35.000 dolara + H
1.kolo, singl: Boris Pašanski -(6) Joao Souza(BRA) 7:6(4), 6:4
2. kolo, singl: Boris Pašanski - (WC) Gonzalo Lama (CHI) 6:3, 1:6, 4:6
Dubl -
1. kolo: Pašanski, Veić (SRB,CRO) - Behar, Velotti (URU,ARG) 2:6, 6:4, 10:6
Četvrtfinale: Pašanski, Veić (SRB,CRO) - (1) Demoliner, Souza (BRA,BRA) 4:6, 3:6
______________________________________________________________________________________
ITF IRAPUATO (MEX) tvrda podloga 25.000 dolara
1.kolo, singl:(5) Aleksandra Krunić - Magda Linette (POL) 6:2, 6:2
2. kolo, singl: (5) Aleksandra Krunić - Tara Moore (GBR) 5:0 predaja Moore
Četvrtfinale: (5) Aleksandra Krunić - Polina Pekhova (UKR) 7:5, 6:1
Polufinale: (5) Aleksandra Krunić - Amra Sadiković (SUI) 6:4, 6:2
TITULA: (5) Aleksandra Krunić - Olga Savchuk (UKR) 7:6(4), 6:4
Dubl -
1. kolo: Krunić, Sadiković (SRB,SUI) - Sotnikova, Wienerova (UKR,SVK) 7:5, 6:4
Četvrtfinale: Krunić, Sadiković (SRB,SUI) - (4) Linette, Piter (POL,POL) 6:4, 3:6, 10:4
Polufinale: Krunić, Sadiković (SRB,SUI) - (WC) Hermoso, Rodrigues (MEX,MEX) 7:5, 6:3
Finale: Krunić, Sadiković (SRB,SUI) - (1) Kudryavtseva, Savchuk (RUS,UKR) 6:4, 2:6, 6:10
______________________________________________________________________________________
ITF SYDNEY 2 (AUS) tvrda podloga 10.000 dolara
1. kolo, singl:(6) Tamara Čurović - (WC) Sonja Balić (AUS) 6:1, 6:2
2. kolo, singl:(6) Tamara Čurović - (q) Yuriko Sakai (JPN) 6:3, 7:6(5)
Četvrtfinale: (6) Tamara Čurović - (1) Jessica Moore (AUS) 4:6, 6:7(4)
Dubl -
1. kolo: (4) Čurović, Mladin (SRB,AUS) - (WC) Boyanov, Osborne (AUS,AUS) 6:7(5), 6:3, 10:8
Četvrtfinale: (4) Čurović, Mladin (SRB,AUS) - Barić, Karaitiana (AUS,AUS) 6:4, 0:6, 7:10
_____________________________________________________________________________________
ITF LILLE (FRA) dvorana - tvrda podloga 15.000 dolara
1. kolo, singl: Ilija Bozoljac - Lewis Burton (GBR) 6:3, 6:4
Ivan Bjelica - Sherif Sabry (EGY) 6:3, 6:2
2. kolo, singl: Ivan Bjelica - (7) Riccardo Ghedin (ITA) 6:3, 3:6, 6:1
Ilija Bozoljac - (1) Kenny De Schepper (FRA, WC) 3:6, 6:3, 6:4
Četvrtfinale: Ivan Bjelica -Jesse Huta Galung (NED) 3:6, 2:6
Ilija Bozoljac - (WC) Constant Lestienne (FRA) 7:6, 6:0
Polufinale: Ilija Bozoljac - Jesse Huta Galung (NED) 7:6(5), 7:6(0)
TITULA: Ilija Bozoljac - (6) Nicolas Renavand (FRA) 6:4, 3:6, 6:3
Dubl -
1. kolo: Bjelica, Groen (SRB,NED) - Robert, Roy (REU,FRA) 7:6(4), 3:6, 10:8
Četvrtfinale: Bjelica, Groen (SRB,NED) - (4) Ghedin, Wu (ITA,CHN) 4:6, 4:6
__________________________________________________________________________________
ITF CHERKASSY (UKR) dvorana - tvrda podloga 10.000 dolara
1. kolo, singl:(q) Peđa Krstin - (q) Alexander Igoshin (RUS) 6:4, 7:6(3)
(5) Nikola Čačić - Alban Meuffels (NED) 6:3, 6:4
2. kolo, singl: (q) Peđa Krstin - (8) Mikhail Birykov (RUS) 6:1, 2:6, 3:6
(5) Nikola Čačić - Yaraslau Shyla (BLR) 1:6, 4:6
Dubl -
1. kolo: Čačić, Lucak (SRB,CZE) - Dyakonov, Sabanin (RUS,RUS) 6:3, 7:6(4)
Četvrtfinale: Čačić, Lucak (SRB,CZE) - (4) Dubarenko, Manafov (MDA,UKR) 1:6, 2:6
__________________________________________________________________________________________________________________________
ITF NETANYA (ISR) tvrda podloga 10.000 dolara
1. kolo, singl: Arsenije Zlatanović - Juan Vazquez-Valenzuela (ARG) 7:5, 6:1
2. kolo, singl: Arsenije Zlatanović - (1) Ti Chen (TPE) 5:7, 3:6
________________________________________________________________________________
ITF ANTALYA (TUR) tvrda podloga 10.000 dolara
1. kolo, singl:(q) Ilija Vučić - (q) Wan Gao (CHN) 7:6(3), 1:6, 6:3
(WC) Marko Tepavac - (q) Tuna Altuna (TUR) 1:6, 7:6(8), 6:1
2. kolo, singl: (q) Ilija Vučić - (1) Marsel Ilhan (TUR,WC) 4:6, 2:6
(WC) Marko Tepavac - (7) Zhe Li (CHN) 1:6, 4:6