TK Crvena zvezda - Ekipni šampioni Srbije u konkurenciji do 18 godina za juniorke i juniore

Datum objave: 25.08.2016. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TC  Novak u Beogradu održano je Ekipno prvenstvo Srbije u konkurenciji do 18 godina za juniorke i juniore za 2016. godinu.

Prvenstvo je obeležila potpuna dominacija tima sa Karaburme, kako kod juniorki tako i kod juniora.

U ženskoj konkurenciji za pobednički trofej borila su se tri tima: TK Crvena zvezda, TK Classics i TK Sloboda. Tim Zvezde je bez izgubljenog susreta došao do nove titule, drugo mesto je zauzeo TK Classics koji je u borbi za drugo mesto savladao tim TK Sloboda.

TK CZ  - TK Classics 4:0, TK CZ – TK Sloboda 3:1, TK Classics – TK Sloboda 4:0

Kod juniora takođe trijumf crvenobelih. Za šampionski pehar borile su se četiri ekipe: TK Crvena zvezda, TK TAŽ, TK Kraljevo i TK Spartak. Bez izgubljenog meča do trijumfa stigli su momci iz tabora TK CZ, drugo mesto pripalo je TK TAŽ (Niša), treće TK Spartak (Subotica), dok je na četvrtoj poziciji završio juniorski tim iz Kraljeva.

TK CZ – TK Kraljevo 3:1, TK CZ – Spratak 3:1, TK CZ – TAŽ 3:1,

TK TAŽ – TK Kraljevo 3:1, TK TAŽ – TK Spartak 2:2,