ITF player support program

Datum objave: 01.01.2014. // Kategorija: Važna obaveštenja - Turnir info

Od 01.01.2014., bilo koji trener ili prateće lice nominovan od strane Nacionalne Federacije (TSS) da ostvari pravo na "Hospitality" na bilo kom turniru ITF do 18 godina, MORA biti aktivno registrovan u "Player Support Programme". Registracija će se obnavljati godišnje! Imajte na umu da ova registracija NE OBEZBEĐUJE automatsko dobijanje "Hospitality". Nominacija od strane Nacionalne Federacije je i dalje OBAVEZNA. Nakon registracije, molimo Vas da pošaljete Vaš ITF ID Teniskom savezu Srbije (office@teniskisavez.com), koji će isti proslediti turniru pre isteka "Freeze Deadline" kako bi dobili "Hospitality".

DA BI SE REGISTROVALI ZA ITF PLAYER SUPPORT PROGRAMME, MOLIMO VAS DA POŠALJETE MAIL NA juniors@itftennis.com I ONI ĆE VAM ODGOVORITI SA SVIM DETALJIMA KAKO I ŠTA TREBA DA SE URADI.