Novi formulari za registracije igrača i klubova

Datum objave: 12.12.2023. // Kategorija: Domaća scena
Teniski savez Srbije uskoro počinje da koristi novu bazu za registraciju igrača i klubova, kao i obradu turnira. Zato je neophodno da se dostave kompletno popunjeni formulari. Bez svih podataka iz ova dva formulara, neće biti moguć prenos kluba u novu bazu.

Od ove godine koristi se novi, delimično izmenjeni formular za registraciju igrača, u kome je obavezno popunjavanje svih polja, jer bez svih podataka neće biti moguća registracija igrača. Uplate za registraciju igrača vrše se na račune regionalnih saveza.

Formulari su:
1) Evidencioni list za knjigu članova
2) KLUB - Formular za registraciju
3) IGRAČ - Formular za registraciju

Ovde možete da pogledate i PRIMER ISPISNICE, koja se koristi kada u tekućoj godini, vec registrovani igraČ prelazi u drugu klub. Možete da pogledate i ODLUKU O VISINI KOTIZACIJA ZA 2024. GODINU

Svi formulari nalaziće se i na novom sajtu Teniskog saveza Srbije.