Podrška Findomestic Banke sekciji teniskih veterana Srbije

Datum objave: 16.05.2011. // Kategorija: Vesti

za_sajt_foto

Vladimir Marković i Toplica Spasojević

Findomestic Banka, deo BNP Paribas bankarske grupacije, sponzora broj jedan u svetskom tenisu, je odlučila da podrži sekciju veterana Teniskog saveza Srbije.

Predsednik Upravnog odbora Teniskog saveza, gospodin Toplica Spasojević i potpredsednik Izvršnog odbora Findomestic Banke, gospodin Vladimir Marković su potpisali Ugovor o sponzorstvu, kojim je definisano da sredstva budu iskorišćena za unapređenje organizacije i standardizovanje takmičenja veterana Srbije.

Findomestic Banka, u saradnji sa ostalim sponzorima, kompanijama Tipografik, Keprom, Knjaz Miloš i distributerom Head opreme, obezbediće teniskim klubovima širom Srbije svu potrebnu opremu za bolju organizaciju turnira veterana Srbije.

„Zajedničkim angažmanom omogućena je neophodna podrška sa jedinstvenom željom da se ljubitelji ovog sporta okupe i da se ova teniska grupa omasovi“, ističe gospodin Marković.