Poseta klubovima TS Šumadije i zapadne Srbije

Datum objave: 17.07.2023. // Kategorija: Domaća scena
Predsednik Odbora za razvoj tenisa, Rade Poleksić i koordinatorka za region Šumadije i zapadne Srbije, Zorica Petrov, obišli su klubove Top-spin, Sloboda, Kraljevo, Slajs i Tvins, u okviru pripreme za Tenis 10 grand prix turnir u Čačku.

"Održan je niz sastanaka sa predstavnicima teniskih klubova, na kojima smo se upoznali sa trenutnim stanjem u regionu, planovima i problemima sa kojima se susreću u svakodnevnom radu", poručio je Rade Poleksić posle sastanaka.

Prijave za Tenis 10 grand prix u Čačku, koji je na programu 22. i 23. jula su i dalje otvorene, a klubovima Kraljevo, Slajs i Tvins Teniski savez Srbije uručio je paket opreme za najmlađe polaznike, koji se sastoji od dve mreže, šest reketa i paketa loptica.