Raspored Tenis 10 grand prix turnira

Datum objave: 15.06.2023. // Kategorija: Domaća scena
Prva dva Tenis 10 grand prix turnira održana su an terenima TK Crvena zvezda i Akademije Tipsarević u Beogradu. Serija od osam turnira nastavlja se za vikend 23. i 24. jun na severu Srbije.

Prijave su otvorene, kao i za turnir u Nišu, a raspored preostalih šest susreta Zelenog, Narandžastog i Crvenog nivoa je sledeći:

24. i 25. juna na terenima TK Spartak u Subotici
1. i 2. jula na terenima TA TAŽ u Nišu
22. i 23. jula na terenima TK Sloboda u Čačku
26. i 27. avgusta na terenima TK Partizan u Beogradu
2. i 3. septembra na terenima TA Elit u Novom Sadu
23. i 24. septembra završni turnir u Beogradu

Na svim turnirima prisutna je i Novak Đoković fondacija sa predavanjem za roditelje po programu "Putem šampiona", specijalizovanom za roditelje budućih sportista.

Teniski savez Srbije prosledio je prvi Newsletter, koji možete da pogledate OVDE, a ukoliko želite da dovijate sve informacije vezane za turnire Zelenog, Narandžastog i Crvenog nivoa, a niste već dobili Newsletter, prijavite se na mejl office@teniskisavez.com.