Spartak brani krunu

Datum objave: 09.07.2024. // Kategorija: Domaća scena
Državno prvenstvo za seniore počinje 7. jula. Žrebano je 10 prijavljenih ekipa, žreb je za 16 timova, pa je šest slobodno u 1. kolu. Kvartetu nosilaca, Crvenoj zvezdi, Spartaku, Plejer zonu i Partizanu voljom žreba priključili su se Stari Košutnjak i Agrimes. Tako da se već znaju dva para 2. kola, to su Crvena zvezda - Stari Košutnjak i Spartak - Agrimes. Plejer zone čeka boljeg iz duela Kikinda - TAŽ, a Partizan pobednika meča 1. kola Top spin - Slavija.

Mečevi 1. kola na programu su 7. jula, 2. kolo se igra 9, a polufinalni dueli i finale su na programu 11. i 12. jula, a posle zbrajanja bodova na  osnovu prijave za koorganizaciju finala ekipnog takmičenja seniora, domaćinstvo je pripalo TK Spartak iz Subotice.

ŽREB

SASTAVI