Na terenima TK MTN u Beogradu održano je Prvenstvo Srbije 2015. u dvorani u konkurenciji do 16 godina za dečake i devojčice.

U konkurenciji devojčica trijumfovala je Hristina Đokić koja je u finalu savladala Bojanu Marković 6:7(5), 6:2, 6:2. U polufinalu Hristina je pobedila Teodoru Ristić 6:1, 3:6, 7:5, dok je Bojana bila bolja od Teodore Golubović 6:3, 6:2.

Kod dečaka šampionski trofej osvojio je Konstantin Kirovski koji je u finalu pobedio Aleksu Bućana 6:2, 6:3. U polufinalu Kirovski je savladao  Nikolu Dimitrijevića 6:0, 7:5, dok je Bućan bio bolji od Miloša Dabića 6:3, 6:2.

EKIPNI ŠAMPION SRBIJE ZA 2014 (SENIORI) - TK CRVENA ZVEZDA

Datum objave: 05.12.2014. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima Impuls hola na Novom Beogradu u kome se nalaze prostorije Teniskog saveza Srbije održano je Ekipno prvenstvo Srbije 2014. u konkurenciji seniora. Šampionski trofej otišao je u ruke ekipe TK Crvena zvezda.

Na Ekipnom Prvenstvu Srbije za seniore koje se održalo na terenima TSS-a od 01 - 05. decembra učestvovalo je 11 ekipa.

U finalu snage su odmerili timovi TK CZ i TK Vojvodina. Do šampionskog trofeja stigla je ekipa Zvezde posle velike borbe pobedom od 4:3

Ivan Bjelica - Marko Tepavac 3:6, 2:6

Miljan Zekić - Antonio Šančić 6:3, 7:5

Danilo Petrović - Denis Bejtulahi 4:6, 6:7(4)

Ilija Vučić - Saša Stojisavljević 6:4, 6:4

Nikola Ćirić - Nemanja Gavrilović 6:0, 6:1

dubl: Bjelica, Zekić - Tepavac, Bejtulahi 6:7(3), 5:7 s.r.
Petrović, Ćirić - Šančić, Stojisavljević 6:3, 6:7(5), 12:10

Održano prvenstvo TSIS do 12 godina

Datum objave: 02.12.2014. // Kategorija: Domaća scena

OGNJEN KAO TAJFUN

Pavlović Ognjen, član TK Požarevac napravio je pravi podvig na prvenstvu TSIS u Nišu, na turniru do 12 godina u konkurenciji 17 dečaka iz regiona Istočna Srbija. Na celom turniru Ognjen Pavlović izgubio je samo jedan gem ( !!), a trijumfovao je u finalu protiv Mihajla Savića, člana TK Gem. Odavno se nije dogodilo na nekom turniru da pobednik bude toliko neprikosnoven kao što je to bio mladi Požarevljanin, i ako se sudi dan po jutru pred  Ognjenom je blistava karijera.
U konkurenciji devojčica ( 14 prijavljenih takmičarki) najbolja je bila članica TK Taž ( Niš) Julija Radenković, koja je u finalnom meču nadigrala Danicu Ristić iz Sokobanje, člana TK Ozren.
Prvenstvo je odigrano na terenima TK Mediana, a prema rečima roditelja koji su u ovom uzrastu najvernija publika, organizacija turnira bila je na veoma zavidnom nivou.

Ekipni šampion Srbije za 2014 (seniorke) - TK Crvena zvezda

Datum objave: 30.11.2014. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima Impuls hola na Novom Beogradu u kome se nalaze prostorije Teniskog saveza Srbije održano je Ekipno prvenstvo Srbije 2014. u konkurenciji seniorki. Šampionski trofej otišao je u ruke ekipe TK Crvena zvezda.

Na Ekipnom Prvenstvu Srbije za seniorke koje se održalo na terenima TSS-a od 28-30. novembra učestvovalo je 4 ekipe.

S obzirom na taj broj prijavljenih igrao se Round Robin sistem ili ti svako sa svakim.

Šampion Crvena Zvezda je pobedila u sva 3 meča ubedljivim rezultatima 5-0 (igra se 5 singlova + 2 dubl meča )

Drugo mesto je pripalo ekipi TK Taž koja je pobedila TK GEM 3-2 i TK Spens 4-1 a poražena je od CZ 0-5

Treće mesto je osvojila ekipa TK Gem8 jer je pobedila TK Spens rezultatom 4-1

Četvrto mesto je pripalo ekipi TK Spens, poraženi su na sva 3 meča.

SAJAM SPORTA - SPORTSKA STRANA SRBIJE
Ivana Jorovic - mlada teniska zvezda Srbije, svetski juniorski broj 1 u 2014. i finalista Rolan Garosa 2014. posetila štand TSS i igrala mini tenis sa mališanima

Ministar Udovičić posetio štand TSS na Sajmu sporta

Ministar omladine i sporta Republike Srbije Vanja Udovičić posetio štand TSS na Sajmu sporta i tom prilikom se susreo sa mladom nadom srpskog tenisa Nikolinom Jović kojoj je poželeo puno uspeha i sreće u nastavku karijere

Lukić i Milićević šampioni

Datum objave: 28.11.2014. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima Teniskog saveza Srbije završeno je pojedinačno Prvenstvo Srbije za Seniore i Seniorke za 2014. godinu.

Pobednik u konkurenciji seniorki je Jelena Lukić iz TK "Marlem" koja je u finalu savladala Nataliju Popović članicu kluba TPC 7:6(5), 6:4.

U polufinalu Jelena je bila bolja od Ivone Stanković 6:3, 6:2, dok je Natalija savladala Janju Kovačević 7:5, 2:6, 6:1.

Kod seniora šampionski trofej osvojio je Stefan Milićević iz TK Crvena Zvezda koji je u finalu pobedio klupskog kolegu Konstantina Kirovskog 6:4, 2:6, 6:0.

U polufinalu Stefan je bio bolji od Milana Drinića 6:2, 4:6, 6:3, dok je Konstantinu u borbi za ulazak u finale Ognjen Trejgut predao meč kod vođstva Kirovskog 5:7, 7:6(5), 4:0.

Trijumf Milice i Marka

Datum objave: 05.11.2014. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima Impuls Hola na Novom Beogradu završen je Masters 2014. u konkurenciji do 14 godina iz kalendara TSS.

U konkurenciji devojčica trijumfovala je Milica Vujović koja je u finalu pobedila Emiliju Kojčić 6:7(1), 6:2, 6:3.

Kod dečaka šampionski pehar podigao je Marko Miladinović koji je u finalu pobedio Stefana Gažu 6:3, 7:6(5).

Janja i Miloš šampioni Mastersa do 16 godina - TSS

Datum objave: 31.10.2014. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima Impuls hola u Beogradu završen je Masters u konkurenciji do 16 godina za 2014. godinu iz kalendara TSS.

Kod devojaka trijumfovala je Janja Kovačević koja je u finalu pobedila Teodoru Golubović 6:4, 6:2.

U muškoj konurenciji pehar namenjen šampionu osvojio je Miloš Dabić koji je u finalu pobedio Luku Tasića 6:3, 7:6(3).

Teodora i Goran osvojili Masters TSS do 12

Datum objave: 29.10.2014. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima Impuls Hola u Beogradu održan je Masters za 2014. godinu u konkurenciji do 12 godina iz kalendara Teniskog saveza Srbije.

U konkurenciji devojčica trijumfovala je Teodora Vujičić koja je u finalu savladala Senku Deletić 7:5, 6:4. U polufinalu Teodora je bila bolja od Milane Vulin 6:3, 6:1, dok je Senka pobedila Ivu Pantović posle velike borbe 6:4, 3:6, 7:6(5).

Kod dečaka pehar šampiona podigao je Goran Životić koji je u finalu pobedio Viktora Jovića 6:3, 6:4.