Odluka TO TSS o određivanju organizatora Letnjih prvenstava Srbije za 2023 godinu

Datum objave: 20.04.2023. // Kategorija: Domaća scena

Takmičarski odbor TSS je na elektrnskoj sednici održanoj 20. aprila doneo odluku o dodeli letnjih prvenstava Srbije za 2023. godinu.

Zapisnik sa elektronske sednice TO TSS možete preuzeti ovde

NERADNI DANI POVODOM VASKRŠNJIH PRAZNIKA 2023.

Datum objave: 12.04.2023. // Kategorija: Domaća scena
Poštovani,

Saglasno Zakonu o državnim i drugim praznicima u Republici Srbiji, Teniski savez Srbije neće raditi na Vaskršnje praznike.
Neradni dani za Vaskršnje praznike su petak 14. april i ponedeljak 17. april 2023.

OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE

Datum objave: 08.04.2023. // Kategorija: Domaća scena

Zbog promene obrazca knjige članova, a po zakonu o sportu Republike Srbije, svi klubovi, članovi Teniskog saveza Srbije su u obavezi da nam dostave popunjeni evidencioni list za knjigu članova koji možete preuzeti ovde -

Odluka TO TSS o odlaganju turnira

Datum objave: 04.04.2023. // Kategorija: Domaća scena
Poštovani,

Odluku Takmičarskog odbora Teniskog Saveza Srbije o odlaganju turnira iz Letnjeg kalendara takmičenja zakazanih za 08. april 2023. godine možete pogledati ovde

Datum objave: 27.03.2023. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Forhend u Beogradu održano je Otvoreno prvenstvo u konkurenciji devojčica do 16 godina, I kategorija iz kalendara Teniskog saveza Srbije.

Šampionski pehar osvojila je Aleksandra Đokić koja je u finalu savladala Anju Pisar 6:1, 6:4. U polufinalu Aleksandra je pobedila Andreu Popović 6:3, 6:4, dok je Anja bila bolja od Verice Zrnić 6:3, 6:3.

OP Beograda do 16 godina - juniori - TK Tipsarević

Datum objave: 24.03.2023. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Tipsarević u Beogradu održava se turnir u konkurenciji juniora do 16 godina, I kategorija iz kalendara Teniskog saveza Srbije.

Datum objave: 21.03.2023. // Kategorija: Domaća scena

Otvoreno prvenstvo Pančeva održano je na terenima TK Mladost u konkurenciji do 18 godina, I kategorija za juniore iz kalendara Teniskog saveza Srbije.

Šampionski pehar osvojio je Aleksa Oparnica koji je u finalu pobedio Nikolu Radišića 6:1, 6:4. U polufinalu Aleksa je bio bolji od Mateje Stefanovića 6:1, 6:1, dok je Nikola savladao Nemanju Stokanovića 6:1, 6:3.